Kapat

Streamr ( DATA ) coin nedir?

Anasayfa
Kripto Para Streamr ( DATA ) coin nedir?

Streamr ( DATA ) coin nedir?

Streamr, gerçek zamanlı veri analizini çalıştıran, bilgileri net ve anlaşılması kolay bir şekilde görüntüleyen görsel olarak çekici uygulamalar sağlayan bir bulut tabanlı platformdur.

Yeni bilgiler alınırken her saniye güncellenmekte olan bir raporu görüntülediğinizi düşünün. Streamr platformu tamda bu yüzden geliştirildi. Ağınızdaki kullanıcıların gerçek zamanlı haritalarını görüntüleyebilir veya her yeni bilgi parçasında hareket eden grafikleri güncellemek için veri akışları olarak izleyebilirsiniz. Bu teknoloji gerçekten etkileyici görünüyor.

Projeniz ne kadar büyük, küçük, karmaşık veya karmaşık olursa olsun, Streamr etkili bir şekilde veri işlemek için tasarlanmıştır. Platform kendi kripto para birimi olan DATA coin'i kullanmaktadır.

Streamr, gelişmiş bulut tabanlı platformunda çalışan gerçek zamanlı veri işleme uygulamaları oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir hizmettir. Kendi gelişmiş gerçek zamanlı uygulamanıza veya API'ye ihtiyacınız varsa, Streamr platformunu kesinlikle incelemelisiniz.

Data coin 09.06.2018 Tarihinde Binance borsasına girş yapmıştır.

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir