İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Stronghold (SHX) Coin Nedir? | SHX Coin Hakkında Bilgiler

Stronghold’un misyonu, herkes için hızlı, güvenli ve erişilebilir finansal hizmetler sağlamaktır. Geliştirici API’ler aracılığıyla eski ve yeni nesil ödemelere ve finansal hizmetlere erişim sağlamayı hedefliyorlar. Stronghold’un para birimi olan SHx, gerçek zamanlı ödeme, ticari müşteriler için ücretlerde indirim, ödüller ve merkezi olmayan finans yoluyla tüccar nakit avansları için kullanılır.

SHx Stellar’da mı yoksa Ethereum’da mı?

SHx, hem Stellar hem de Ethereum’da (ERC20 belirteci olarak) mevcuttur. Bunu, SHx kullanarak çapraz defter değer aktarımlarını etkinleştirmek ve birden fazla blok zincirinde geliştiriciler ve tüccarlar için SHx ile etkileşimi kolaylaştırmak için geliştirdiler.

Stronghold, 2018’in sonunda Stronghold’un erken kullanıcı tabanına bir airdrop olarak toplam arzın yaklaşık %5’ini yayınladı. SHx ile ilgili herhangi bir ICO, TGE veya IEO yürütülmedi.

SHx Coin Bilgileri

SHx Coin Nasıl Alınır?

SHx  ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, KuCoin ve Bittrex’dir. İşlem çiftleri, SHx ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SHx coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...