İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Stronghold (SHX) Coin Nedir? | SHX Coin Hakkında Bilgiler

Stronghold’un misyonu, herkes için hızlı, güvenli ve erişilebilir finansal hizmetler sağlamaktır. Geliştirici API’ler aracılığıyla eski ve yeni nesil ödemelere ve finansal hizmetlere erişim sağlamayı hedefliyorlar. Stronghold’un para birimi olan SHx, gerçek zamanlı ödeme, ticari müşteriler için ücretlerde indirim, ödüller ve merkezi olmayan finans yoluyla tüccar nakit avansları için kullanılır.

SHx Stellar’da mı yoksa Ethereum’da mı?

SHx, hem Stellar hem de Ethereum’da (ERC20 belirteci olarak) mevcuttur. Bunu, SHx kullanarak çapraz defter değer aktarımlarını etkinleştirmek ve birden fazla blok zincirinde geliştiriciler ve tüccarlar için SHx ile etkileşimi kolaylaştırmak için geliştirdiler.

Stronghold, 2018’in sonunda Stronghold’un erken kullanıcı tabanına bir airdrop olarak toplam arzın yaklaşık %5’ini yayınladı. SHx ile ilgili herhangi bir ICO, TGE veya IEO yürütülmedi.

SHx Coin Bilgileri

SHx Coin Nasıl Alınır?

SHx  ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, KuCoin ve Bittrex’dir. İşlem çiftleri, SHx ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SHx coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...