Kapat

Şuan yakınlardan hangi uçak geçiyor?

Anasayfa
HABER Şuan yakınlardan hangi uçak geçiyor?

Balkonda otururken yada dışarda gezerken yakınlarımızdan bir sürü uçak geçiyor. Peki hiç bu uçakların nereye gittiğini merak ettiniz mi? Üstünüzden geçen uçakların rotalarını görmek aslında çok kolay, sadece bir uygulama yardımıyla yakınlardan geçen uçakların rotasını görebilirsiniz.

Uçakların nereden kalktığını ve nereye doğru hareket ettiğini görmek için yardımcı bir uygulama yüklemeniz gerekiyor. Flightradar24 uygulaması ile yakınlarınızdan geçen uçakları harita üzerinde görebilirsiniz.

Flightradar24 uygulamasını Google Play Store ve App Store'dan hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Acaba şuan üstünüzden geçen uçak nereye gidiyor?

Flightradar24 uygulaması ne işe yarıyor?

Telefonunuzu veya tabletinizi canlı bir uçak izleyicisine dönüştürün ve dünya genelindeki uçuşların ayrıntılı harita üzerinde gerçek zamanlı olarak nasıl hareket ettiğini görün. Veya nereye gittiğini ve ne tür bir uçak olduğunu öğrenmek için cihazınızı bir uçağa yönlendirin. Bugün ücretsiz olarak indirin ve Flightradar24 ile uçuş durumunu kontrolünü keşfedin. 

Favori özellikler


– Uçağın gerçek zamanlı olarak dünya çapında hareket etmesini izleyin

– Üstünüzden geçmekte olan uçağın rotasını öğrenin

– Rota, tahmini varış zamanı, gerçek kalkış saati, uçak tipi, hız, yükseklik, gerçek uçağın yüksek çözünürlüklü fotoğrafları ve daha fazlası gibi uçuş detayları için harita üzerinde bir uçağa dokunarak öğnerebilirsiniz

– Geçmiş verileri görüntüleyin ve geçmiş uçuşların listesine erişin

– Varış ve kalkış tahtaları, uçuş durumu, yerdeki uçaklar, mevcut gecikme istatistikleri ve ayrıntılı hava koşulları için bir havaalanı simgesine dokunun 

– Uçuş numarası, havaalanı veya hava yolu kullanarak münferit uçuşlar arayın 

– Havayolu, uçak, yükseklik, hız ve daha fazlası 

Yakınlardan geçen uçaklar nereye gidiyor? Hangi uçak nereye gidiyor telefondan nasıl öğrenilir? Telefondan uçakların nereye gittiğini öğrenme nasıl oluyor? Telefon uçak simulatörü nasıl çalışıyor? Telefondan uçakları takip etme nasıl oluyor? Telefondan uçakların yönünü bulma nasıl oluyor? Telefondan hava trafiği kontrol etme, telefondan hava trafiği nasıl izlenir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir