Kapat

Synthetix (SNX) Coin Nedir?

Anasayfa
Kripto Para Synthetix (SNX) Coin Nedir?

SNX, Synthetix protokolüne güç veren bir kripto para birimidir. Synthetix protokolü, Ethereum’da sentetik varlıkların alım satımını sağlar.

Synthetix, Ethereum üzerine inşa edilmiş, merkezi olmayan bir sentetik varlık ihraç protokolüdür. Bu sentetik varlıklar, sözleşmede kilitlendiğinde sentetik varlıkların (Synths) ihraç edilmesini sağlayan Synthetix Network Token (SNX) ile teminatlandırılır. Bu havuzlanmış teminat modeli, kullanıcıların Synth’ler arasında doğrudan akıllı sözleşmeyle dönüşüm gerçekleştirmesini sağlayarak, karşı taraf ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu mekanizma DEX’lerin yaşadığı likidite ve kayma sorunlarını çözer. Synthetix şu anda sentetik para birimlerini, kripto para birimlerini (uzun ve kısa) ve emtiaları desteklemektedir. SNX sahipleri, ağa yaptıkları katkıya bağlı olarak Synthetix.Exchange üzerindeki faaliyet yoluyla üretilen ücretlerin orantılı bir kısmını kendilerine ödediğinden, tokenlerini hisseye yatırmaya teşvik edilir.

SNX coin halka arzdan sonra 6 ay gibi kısa bir sürede yüzde 5000 yükselişi ile dikkatleri daha öncede üzerine çekmişti.

Synthetix (SNX) Coin 09.07.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir.

Synthetix (SNX) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Kaynak: Synthetix.io

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Romanya hükümeti sanal paraları yasallaştırıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir