Kapat

Syscoin (SYS) coin nedir? Geleceği var mı?

Anasayfa
Kripto Para Syscoin (SYS) coin nedir? Geleceği var mı?

Syscoin (SYS) coin nedir? Yatırım yapılır mı? Hangi işlemlerde kullanılıyor geleceği var mıdır? Bu makalemizde bu soruları yanıtlayacağız.

Geleneksel para trasnfer işlemlerine alternatif olarak Peer to Peer nakit transfer sistemi olarak tanımlayabileceğimiz, e-ticaret için yoğun kullanılabilecek blok zinciri blockchain altyapısı ile geliştirilen bir kripto para olarak yaratılmıştır.

Syscoin Blockmarket Cüzdan, Syscoin'i göndermek ve almak, işlem günlüğünü listelemek ürünleri en güvenli yöntem ile satın almak ve satmak, bir satıcıdan alınan ürünlerin direkt olarak internet üzerinden satılması, şifrelenmiş mesajları başka kişilere gönderme imkanın sunan bir alt yapıdır.

Syscoin Blockmarket 12 Eylül 2017'de hayata geçirilmiştir. Bitcoin gibi madenciliği yapılmaktadır. Maliyeti çok düşüktür.

SYS coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → 

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Bitcoin ve Kripto Paralar bir ülkede daha yasaklandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir