İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Taki Coin Nedir? | Taki Coin Hakkında Bilgiler

Taki, herkesin yalnızca topluluğa katılarak sosyal kripto jetonları kazanabileceği küresel bir sosyal ağdır. Kullanıcılar, gönderi yazmak veya yorum yapmak gibi etkileşimde bulunarak ve içerik oluşturarak Taki Uygulamasındaki temel sosyal kripto para birimi olan $TAKI kazanabilirler. TAKI daha sonra yaratıcıların Taki’ye getirdiği değeri ve etkiyi temsil eden Kullanıcı Paralarını satın almak için kullanılabilir. Başkalarını ödüllendirmek, hedef kitlenizi büyütmek ve Taki’nin mülkiyetini paylaşmak için TAKI token ve Kullanıcı Paralarını kullanın.

Taki Profiliniz, TAKI token ve Kullanıcı Madeni Para Tutmalarınızı görüntülemek için kullanabileceğiniz bir Taki Cüzdanından oluşur. Taki Cüzdanınızdan Kullanıcı Parası Alabilir ve Satabilir, ayrıca $TAKI Yatırabilir veya doğrudan Solana Cüzdanınıza $TAKI Çekebilirsiniz,

Not: Hem Para Yatırma hem de Para Çekme Özellikleri henüz yayında değil. Bu özellikler yayınlandığında bu sayfaya daha fazla bilgi eklenecektir.

Kullanıcı Paraları Nedir?

Taki kullanıcıları, Taki’deki sosyal medya varlıklarını temsil eden kullanıcı paraları oluşturabilirler. Kullanıcı jetonları, Taki uygulamasının kendisinde, Altın Taki ödül dağıtımı gibi çeşitli işlevleri etkinleştirir. Kullanıcı tarafından kazanılan Altın Taki’nin yarısı, kullanıcı jeton sahipleri arasında orantılı olarak dağıtılır. Taki Uygulamasında, kullanıcı jetonları bir jeton bağlama eğrisi (bir tür sabit işlevli piyasa yapıcısı) aracılığıyla $TAKI karşılığında alınıp satılabilir. Kullanıcı paraları başlangıçta Taki yan zincirinde bulunur ve sonunda zincir üzerinde Solana’ya taşınır. Zincire bağlandıktan sonra, kullanıcı paraları Solana ekosistemiyle tamamen birleştirilebilir ve Etherium’a ve solucan deliği desteğine sahip diğer zincirlere kadar uzanır. Kullanıcı paraları DEX’lere konabilir, kredileri teminat altına alabilir, NFT işlemlerini halledebilir, DAO’lar oluşturabilir veya hızla gelişen web3 dünyasında ortaya çıkan yeni uygulamalar ne olursa olsun.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kullanıcı paraları, $TAKI kullanılarak uygulamada satın alınabilir ve satılabilir. Bir tür sabit işlevli piyasa yapıcı olan token bağlama eğrileri, kullanıcı madeni paraları için her zaman kullanılabilir likidite ve önceden belirlenmiş bir fiyat programı sağlar.

TAKI Coin Nedir?

TAKI, Taki uygulaması için yerel simgedir, ancak uygulama dışında da Solana ekosistemine alınabilir. Katılımdan kazanılan ödüller, kullanıcılara $TAKI olarak dağıtılır. Kullanıcılar, gelecekte planlanan daha fazla özellik ile, Altın Taki göndermek ve kullanıcı paraları satın almak için $TAKI’lerini harcayabilirler.

TAKI Coin Bilgileri

TAKI coin gelecek projelerini resmi web sitesinden ve sosyal ağlardan duyurmaktadır. Geleceği hakkındaki merak ettiğiniz bilgileri ve yorumları listedeki sosyal ağ bağlantılarından takip edebilirsiniz.

TAKI Coin Nasıl Alınır?

TAKI ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, LBank, Hoo ve OKX’dir. İşlem çiftleri, TAKI ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla TAKI coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...