Kapat

Tamamen Bedava Olan En İyi Android Oyunlar

Anasayfa
Mobil Oyun Tamamen Bedava Olan En İyi Android Oyunlar

İyi olarak nitelendirilen oyunların çoğu ücretsiz olmayabilir. Ancak çoğu oyuncu, oyun içinde para ile daha iyi olma opsiyonundan hoşlanmıyor. Oyunlara para harcamak istemeyen tüm oyuncular için bedava, kaliteli ve en iyi oyunların bir listesini yaptık. En iyi bedava mobil oyunların bulunduğu listemizdeki oyunlarda, oyun içi harcama yapma seçeneği bulunmuyor. Bundan dolayı bu oyunları gönül rahatlığıyla oynayabilir ve para harcamadan oyun oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak unutmamak gerekir ki bu oyunların çoğu reklam içeriyor olabilir. Hazırsanız en iyi bedava mobil oyunları içeren listemize başlayalım. 


Cytoid: A Community Music Game
Cytoid: A Community Music Game

Cytoid tamamen ücretsiz bir ritim oyunu. Komutlara bağlı olarak ekrana dokunmanız ve çalan şarkının ritmini yakalamanız gerekiyor. Birçok şarkıyı bünyesinde barındıran oyuna isterseniz oyundaki diğer oyuncuların oluşturduğu şarkıları da yükleyebilirsiniz. Böylece daha fazla şarkı ile birlikte oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan oyunda, oyun içi harcama seçeneği ve reklam bulunmuyor. 


Tamamen ücretsiz olan Doom and Destiny Advanced bir JPRG oyunu olarak öne çıkıyor. 30 saatlik bir hikaye modu sunan oyun ayrıca birçok yan görev de barındırıyor. Gizli yerleri keşfetmek gibi birçok aktiviteyi barındıran oyun oldukça eğlenceli. Bedava RPG oyunu bulmak oldukça zor olduğundan dolayı Doom and Destiny Advanced kesinlikle bu alanda en iyisi olarak öne çıkıyor. 


Fighting Tiger - Liberal
Fighting Tiger - Liberal
Developer: Jiin Feng
Price: Free

Fighting Tiger oldukça fazla aksiyona sahip bir dövüş oyunu. Gin karakteri ile oynadığınız oyunda, kız arkadaşınızı kurtarmanız ve içinde bulunduğunuz çeteyi terk etmeniz gerekiyor. Diğer dövüş oyunları gibi görünen oyunda aynı anda birden fazla rakip ile mücadele ediyorsunuz. Çeşitli dövüş hareketlerinin bulunduğu oyunda isterseniz düşmanlarınızı farklı silahlarla da alt edebilirsiniz. 


GameStart Pixel Battle
GameStart Pixel Battle
Developer: Eliphant
Price: Free

İlk olarak aynı isimli bir festival için oluşturulan GameStart Pixel Battle, oldukça iyi bir yapım olarak listemizde yer alıyor. Yana kaydırmalı bir nişancı oyunu olan oyunda çeşitli karakterlerle farklı seviyeleri geçmeniz gerekiyor. Retro grafiklere sahip olan oyunda farklı oyunlardan da tanıdık karakterler bulunuyor. GameStart isimli festival bitmesine rağmen oyun hala oynanmaya ve güncelleme almaya devam ediyor. Tamamen ücretsiz olan oyunda reklam ve oyun içi harcama seçenekleri bulunmuyor. 


It's A Space Thing
It's A Space Thing
Developer: Brad Erkkila
Price: Free

2016 yılında yayınlanan It’s A Space Thing, arcade tarzı bir nişancı oyunu olarak öne çıkıyor. Oyun ekranın altında yer alan karakteri yönettiğiniz oyunda, ekranın üstünde bulunan düşmanınızı yenmeniz gerekiyor. Basit kontrollere sahip olan oyun, yoğun bir deneyim ve 5 adet Boss savaşı bulunduruyor. Aynı zamanda yerel çok oyuncu desteği bulunan oyunu arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Retro grafiklere sahip olan oyun bedava olmasına rağmen oldukça eğlenceli bir deneyim sunuyor. 


Mekorama
Mekorama
Developer: Martin Magni
Price: Free

Minimal ve atmosferik bir bulmaca oyunu olan Mekorama’da, bir sonraki seviyeye geçmek için bulmacaları çözmeniz gerekiyor. 50 seviye bulunduran oyun bedava olmasına rağmen oldukça uzun bir oyun deneyimi sunuyor. Şaşırtıcı biçimde ufak boyutlu olan oyun (5.2 MB) oldukça sakinleştirici bir atmosfere sahip. Aynı zamanda düşük özellikli cihazlarda da sorun çıkarmadan çalıştığı gözlemlendi. 


Sonny
Sonny
Developer: Armor Games
Price: Free

Sonny, yakın zamanda piyasaya çıkmış oyun içi harcama seçeneği bulunmayan RPG türünde bir oyun. Post apokaliptik bir temaya sahip olan oyunda bazı çizgi roman elementleri de bulunuyor. Oyunun mekanikleri oldukça kolay. Reklam barındıran oyunda, reklamlar bazı durumda sinir bozucu olabiliyor. Ancak tamamen oyunun eğlencesini kaçırmıyor. Oyun yeni olduğundan dolayı bazı buglar bulunabilir ancak bunun dışında oldukça sağlam bir oyun. 


What's Up, Snoopy? – Peanuts
What's Up, Snoopy? – Peanuts
Developer: Cartoon Network
Price: To be announced

Küçük ve eğlenceli bir oyun olan What’s Up, Snoopy içinde farklı mini oyunlar bulunduruyor. Snoopy’yi yüzdürebilir, müzik notaları çaldırabilir ve farklı bir sürü şey yaptırabilirsiniz. Oldukça basit bir oyun olan What’s Up, Snoopy? zaman geçirmek için eğlenceli bir oyun olarak görünüyor. Reklam ve oyun içi harcama bulundurmayan What’s Up, Snoopy?, çocuklar için oldukça uygun bir oyun. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir