İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TAP Coin Nedir? | TAP Fantasy Nedir? | TAP Coin Hakkında Bilgiler

Tap Fantasy, HTML 5 tarafından geliştirilen bir MMORPG blok zinciri oyunudur. Oyuncular, Tap Fantasy’yi doğrudan web sayfasında veya cüzdanda açar; hemen oynamaya başlarlar.

Üçüncü taraf oyun geliştiricileri, TP’nin kodsuz harita düzenleyicisini kullanarak oyun modülleri tasarlayabilir ve oluşturabilir. Oyun tasarımcıları, oyuncuların üçüncü taraf oyun modüllerinde tükettiği GOLD COINS’ten %50 komisyon alır.

Tasarımcılar ayrıca kendi tasarladıkları NFT profil resimlerini, duvar kağıtlarını, bina şekillerini, karakter dış görünümlerini MINT yapabilir ve bunları pazardaki oyunculara satabilir. Tap Fantasy , FACEBOOK Instant Game’deki en popüler macera ve rol yapma oyunu oldu. İki küresel özellik aldı; altı aydan kısa bir sürede 1,5 milyondan fazla oyun kullanıcısı ve yaklaşık 400.000 DAU kazandı. Tap Fantasy , Eylül 2021’in sonuna kadar dünya çapında 20 milyondan fazla kullanıcı topladı.

TAP Coin Nedir?

TAP Token, düzenli DAO yönetişim işlevlerine ek olarak Tap Fantasy’nin DAO yönetişim belirteci olarak hizmet eder. Oyuncular, merkezi olmayan bir borsada NFT görünümleri, Sihirli Kristaller ve NFT toprakları satın alabilirler. Tap Fantasy ekibi, gelecekte dış görünümler oluşturmak için NFT profil resimleri, duvar kağıtları ve sistem ekleyecektir. Tap Fantasy, ortak bir NFT başlatmak için diğer animasyon şirketleriyle işbirliği yapacaktır.

NFT varlıklarını yükseltmek (örneğin, bir NFT kaplaması eklemek) sihirli kristalleri tüketir ve ayrıca U-tabanlı GAS FEE olarak TAP Jetonlarını tüketir.

TAP Coin maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

TAP Jetonları Nasıl Kazanılır?

Sadece arenadaki en güçlü oyuncu, oyunda ödül olarak en nadir TAP Jetonlarını alabilir. Her sezon için TAP Jeton ödüllerinin sayısı sabittir. İki kısma ayrılır, %50’si haftalık sıralama ödülüne, diğer %50’si ise sıralamaya göre sezon sonunda dağıtılır.

TAP Coin Nasıl Alınır?

TAP Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...