İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TAP Coin Nedir? | TAP Fantasy Nedir? | TAP Coin Hakkında Bilgiler

Tap Fantasy, HTML 5 tarafından geliştirilen bir MMORPG blok zinciri oyunudur. Oyuncular, Tap Fantasy’yi doğrudan web sayfasında veya cüzdanda açar; hemen oynamaya başlarlar.

Üçüncü taraf oyun geliştiricileri, TP’nin kodsuz harita düzenleyicisini kullanarak oyun modülleri tasarlayabilir ve oluşturabilir. Oyun tasarımcıları, oyuncuların üçüncü taraf oyun modüllerinde tükettiği GOLD COINS’ten %50 komisyon alır.

Tasarımcılar ayrıca kendi tasarladıkları NFT profil resimlerini, duvar kağıtlarını, bina şekillerini, karakter dış görünümlerini MINT yapabilir ve bunları pazardaki oyunculara satabilir. Tap Fantasy , FACEBOOK Instant Game’deki en popüler macera ve rol yapma oyunu oldu. İki küresel özellik aldı; altı aydan kısa bir sürede 1,5 milyondan fazla oyun kullanıcısı ve yaklaşık 400.000 DAU kazandı. Tap Fantasy , Eylül 2021’in sonuna kadar dünya çapında 20 milyondan fazla kullanıcı topladı.

TAP Coin Nedir?

TAP Token, düzenli DAO yönetişim işlevlerine ek olarak Tap Fantasy’nin DAO yönetişim belirteci olarak hizmet eder. Oyuncular, merkezi olmayan bir borsada NFT görünümleri, Sihirli Kristaller ve NFT toprakları satın alabilirler. Tap Fantasy ekibi, gelecekte dış görünümler oluşturmak için NFT profil resimleri, duvar kağıtları ve sistem ekleyecektir. Tap Fantasy, ortak bir NFT başlatmak için diğer animasyon şirketleriyle işbirliği yapacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

NFT varlıklarını yükseltmek (örneğin, bir NFT kaplaması eklemek) sihirli kristalleri tüketir ve ayrıca U-tabanlı GAS FEE olarak TAP Jetonlarını tüketir.

TAP Coin maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

TAP Jetonları Nasıl Kazanılır?

Sadece arenadaki en güçlü oyuncu, oyunda ödül olarak en nadir TAP Jetonlarını alabilir. Her sezon için TAP Jeton ödüllerinin sayısı sabittir. İki kısma ayrılır, %50’si haftalık sıralama ödülüne, diğer %50’si ise sıralamaya göre sezon sonunda dağıtılır.

TAP Coin Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

TAP Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...