Kapat

Teknobur.com & Saat-tarzi.com %20 indirim kampanyası!

Anasayfa
Reklam Teknobur.com & Saat-tarzi.com %20 indirim kampanyası!

Değerli Teknobur takipçileri, alışverişlerinizde avantajlı fiyatlardan yararlanmanız açısından Saat-tarzi.com ile bir anlaşma yapmış bulunmaktayız. Amacımız bu tarz anlaşmaları arttırıp farklı ürün ve segmentlerde daha avantajlı fiyatlar ile alışveriş yapmanızı sağlamaktır. Saat-tarzi.com sitesinde indirimli saatler dahil olmak üzere tüm ürünlerde geçerli olacak bu kampanya Mart ayı için geçerli olacaktır.

"TEKNOBUR" hediye kuponu ile saat-tarzi.com sitesinden yapacağınız alışverişlerde anında %20 indirim uygulanacaktır. İndirimden yararlanmak için beğendiğiniz ürünü sepete ekleyip  Kupon Kodu Kullan seçeneğini seçtikten sonra kupon kodu kısmına TEKNOBUR yazmaktır. Anında alışverişinize %20 indirim uygulanacaktır.

Keyifli alışverişler…

 

Kupon kodunu kullan seçeneğini seçtiğinizde sepet tutarından %20 indirim uygulanacaktır.

 

Ürünleri anlaşmayı yapmadan önce bizzat kontrol ettik, fiyatlar ve ürün kalitesi konusunda başarılılar. Kampanya ay sonuna kadar devam edecektir. 

Kampanya dahilinde istediğiniz ürünler üzerinden %20 indirim uygulanacaktır. Tek seferde birden çok ürün alınabilir.

 

İndirimli saat modelleri, uygun fiyata hediyelik saatler, en uygun saat modelleri, en iyi fiyat veren saat siteleri, kampanyalı saat modelleri, en uygun kol saati alabileceğim yer, en iyi fiyat veren saat markaları, en iyi saatciler, en uygun saat nerden bulunur, hediye uygun ucuz saat satan siteler, en iyi kol saati siteleri hangileridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir