Kapat

Telefonum’un ekranı sarardı ne yapabilirim? Ekran sararma problemi nasıl çözülür?

Anasayfa
Çözüm Telefonum’un ekranı sarardı ne yapabilirim? Ekran sararma problemi nasıl çözülür?

LG G2 serisi ile birlikte hayatıma giren ekran sararma sorunu iPhone 7 modelinde de karşımıza çıktı. Gerçi iki cihazdaki ekran sarılık problemi birbirinden çok farklı yapıdadır. İlk zamanlar LG teknik servisi garantisi devam eden cihazlar için ekran sararma problemi olan telefonlara direk değişim verirken artık sadece ekran değişimi yapıyor.

Telefon ekranı genelde aşırı ısınmadan dolayı yanar "sararır".

Aynı ekran sararma problemi samsung cihazlarda da son zamanlarda sıkça duyuluyor. Samsung konu ile alakalı olarak kullanıcı hatası olmayan telefonların ekran değişimlerini yaparak müşteri memnuniyeti sağlama yöntemine gitmiş durumda.

Ancak cihazınızın garantisi dolduysa ürünü servise ücretli yaptırmaktan başka çareniz yok demektir.

Ekran sararma problemi servis dışında maalesef çözülmemektedir.
Telefon ekranı sararma problemi nasıl çözülür, telefonumun ekranı sarardı ne yapmalıyım, telefon ekran sararma sıkıntısı, Samsung ekran sararma yanma problemi nasıl çözülür, LG ekran sararma, yanma problemi nasıl çözülür, Lenovo ekran sararma yanma problemi nasıl çözülür, SONY ekran sararma, yanma problemi nasıl çözülür, Casper ekran sararma, yanma problemi nasıl çözülür, Vestel ekran sararma, yanma problemi nasıl çözülür, Reeder ekran sararma, yanma problemi nasıl çözülür, telefonumun ekranı sarardı ne yapmalıyım, Ekran sararma garanti dışımıdır, ekran sararma garantiye girer mi? ekran yanma garantiye giriyor mu? Ekran yanması garanti dışımıdır? Ekran neden sararır, ekran saraması çözüm, Samsung ekran sararması, LG ekran sararması

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir