İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Terran (TRR) Coin Nedir? | TRR Coin Hakkında Bilgiler

Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve erişilebilir olacak bir NFT para basma platformu ve pazar yeri yaratarak NFT dünyasına girmenin önündeki engeli kaldırmayı amaçlamaktadır.

NFT’ler için özel olarak yükselen pazar.

Terran’ın yaklaşmakta olan NFT pazarı, her türlü NFT’yi listelemek için önde gelen platformlardan biri olmayı hedefliyor.

NFT proje geçişi için çekici ekosistem.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Terran Chain, daha kararlı seçeneklere geçmek isteyen NFT toplulukları için çekici bir seçenektir.

Çevre dostu ve enerji verimli blok zinciri.

Terran, yeni bir fikir birliği protokolü uygulayarak çevresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunuyor.

Terran, olağanüstü NFT işlem hızı ve gelişmiş güvenlik sağlamak için kendi blok zincirini, Terran Zincirini ve patentli DDPoS protokolünü kullanır.

TRR Coin Nedir?

Terran Coin (TRR), maksimum 10.000.000.000 arz ile hem ERC-20 hem de BEP-20 belirteç standartlarını kullanan bir kripto para birimidir. NSTA_602, Terran’ın NFT’leri için belirteç standardı olsa da, Terran’ın resmi belirteci, hem Ethereum hem de Binance Akıllı Zincir (BSC) ağlarında bulunur. Ek olarak, her iki zincir arasındaki token arzını dengelemek ve maksimum sadece 10 milyar TRR sağlamak için akıllı bir sözleşme oluşturulur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TRR Coin Bilgileri

TRR Coin Nasıl Alınır?

TRR ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io CoinEX, AscendEX ve KuCoin’dir. İşlem çiftleri, TRR ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla TRR coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

Nimiq’in Misyon ve VizyonuNimiq Proje DurumuNIM Coin BilgileriNIM Coin Nasıl Alınır? Nimiq(NIM), kendi çeşitli uygulama ekosistemine sahip, web’e özgü, merkezi olmayan, sansüre dayanıklı bir...

Kripto Para

WhiteBIT Token, Avrupa’nın en büyük borsalarından biri olan WhiteBIT’in bir yardımcı tokenidir. Belirteç sıçramalar ve sınırlar içinde ilerliyor. Son zamanlarda borsa, WBT’nin başka bir dünya çapında...

Kripto Para

MOJO Coin Nedir?MOJO Coin BilgileriMOJO Coin Nasıl Alınır? Mojito Markets, Aptos blok zinciri üzerine kurulmuş, merkezi olmayan, eşler arası bir bahis borsasıdır. Merkezi bir borsaya...

Kripto Para

KAP Coin Nedir?KAP Coin BilgileriKAP Coin Nasıl Alınır? Kapital DAO(KAP), dünyanın en büyük loncaları ve oyunları tarafından oyunculara dahil olmak ve varlık yönetimini iyileştirmek...