Kapat

Tezos (XTZ) Coin nedir?

Anasayfa
Blockchain Tezos (XTZ) Coin nedir?

Tezos (XTZ), ademi merkeziyetçi uygulamaları ve akıllı sözleşmeleri destekleyen bir blok zinciri projesidir. Platform, gerçek bir dijital topluluk kurarak kendisini yönetir. Akıllı sözleşme desteğinin yanı sıra, Tezos kendiliğinden gelişen bir blok zinciri projesidir. Tezos protokolü zincir içi yönetişim yoluyla sürekli gelişim içindedir. Bu, ağın sert bir çatal gerektiren radikal değişikliklerden geçmek yerine zamanla büyümesini sağlar. Tüm paydaşlar, önerilen değişikliklere ve yükseltmelere oy vererek Tezos protokolünü yönetmeye katılabilir. 

Tezos, Michelson olarak bilinen akıllı sözleşmesinin dilini de yönetiyor. Ağ üzerinde fikir birliği sağlamak için Tezos, riskli kanıtlama algoritmasını kullanmaktadır.

Tezos kripto para birimleri almak için piyasada bir dizi seçenek var. Uygun yöntemi seçmek zor olabilir. Tezos (XTZ) coin 24.09.2019 tarihinde şuan için dünya genelinde en çok tercih edilen kripto para borsası Binance’da listelenmiştir.

Tezos (XTZ) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Kaynak: tezos.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Ontology Network ( ONT Coin ) nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir