Kapat

The Last of Us Part II 19 Haziran’da Çıkış Yapacak

Anasayfa
HABER The Last of Us Part II 19 Haziran’da Çıkış Yapacak

Sony tarafından bugün yapılan açıklamada Naughty Dog tarafından geliştirilen The Last of Us Part II’nin 19 Haziran’da çıkış yapacağı belirtildi.

Şirket tarafından daha önce yapılan açıklamalarda, COVID-19 pandemisi sebebiyle oyunun henüz belirli olmayan ileri bir tarihe ertelendiği belirtilmişti.

Sony yetkililerinden Hermen Hulst tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Küresel distrübisyon çevrelerinde iyileşmeler gözlemlemeye başladığımızdan dolayı, The Last of Us Part II’nin 19 Haziran’da çıkış yapacağını duyurmaktan memnuniyet duyuyorum.”

Eğer heyecanlı bir şekilde The Last of Us Part II’yi bekliyorsanız, hikaye hakkında herhangi bir sürprize denk gelmemek için internette dikkatli olmanız gerekebilir. Yakın zamanda oyunun hikayesi ile ilgili birçok detayı ortaya çıkaran sızıntılar meydana geldi.

Naughty Dog tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Geliştirme aşaması ve öncesiyle alakalı yayınların paylaşımını görmek hayal kırıklığı yaratıyor.” ifadelerine yer verildi.

Ayrıca Sony de, feodal Japonya’da geçecek olan PS4’e özel yeni aksiyon macera oyunu Ghost of Tsushima’nın ilk olarak 26 Haziran olarak belirlenen lansman tarihinin küçük bir gecikmeyle 17 Temmuz’a ertelendiğini duyurdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Redmi Note 7 Pro, 48 MP SONY IMX586 Kamera Sensörü ile Haftaya Çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir