Kapat

Theta coin nedir?

Anasayfa
Kripto Para Theta coin nedir?

Theta Token nedir?

Theta Ağı esas olarak kullanıcılar tarafından desteklenen bir merkezi olmayan video içerik akışı platformudur. Eşsiz ve yenilikçi bir blockchain ağı kullanan Theta, YouTube’un kurucu ortağı ve aynı zamanda kurucu ortak olan Justin Kan gibi danışmanlar da dahil olmak üzere video akışı alanında otuz yıldan fazla deneyime sahip bir ekip tarafından destekleniyor.

Theta Ağı, akış hizmetlerini dağıtmak için özel olarak tasarlanmış bir açık kaynak protokolü kullanıyor.

Theta Network’ün eşdüzey doğası, içerik üreticileri için genel dağıtım maliyetlerini azaltacak, sonuçta orijinal içeriğin üretimini güçlendirecek ve tüketiciler için içerik maliyetini azaltacak olan çok daha yüksek akış kalitesi sunacaktır.

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Tezos (XTZ) Coin nedir?

“Theta coin nedir?” üzerine 3 yorum

  1. hüseyin says:
  2. fatih says:
  3. Celal says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir