Kapat

Theta Fuel (TFUEL) Coin Nedir?

Anasayfa
Blockchain Theta Fuel (TFUEL) Coin Nedir?

Dünya’nın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance en son olarak Theta Fuel (TFUEL) ağını destekleyeceğini duyurdu. 24.05.2019 tarihinde TFUEL Coin Binance borsasında alım, satım ve takas işlemleri için halka açıldı.

Theta Fuel (TFUEL) Coin Nedir?

Theta Fuel (TFUEL), blok zinciri teknolojisi ile sosyal ağlara ilgili olan kullanıcıların gücünün birleştirilmesi sonucu geliştirilen merkezi olmayan bir yeni nesil video dağıtım ve paylaşım ağıdır .

Başka bir deyişle, daha sonra DApp’lerin (merkezi olmayan uygulamaların) bunun üzerine kurulmasına izin verecek olan, temelden dağıtılmış bir akış ağına güç vermek için kurulmuş açık kaynaklı bir protokoldür .

Bu uygulamaların daha sonra Tv, Filmler, eğitim, müzik, kurumsal konferans ve kişiler arası yayın akışı gibi ilkeleri içermesi bekleniyor.

Sosyal ağların gücünden yararlanmak isteyen Theta Fuel geliştiricileri özellikle video platformlarının yaygınlaşması ve ilginin bu yöne kaymasının avantaj olduğunu açıklıyor.

BitTorrent (BTT) veya Celer (Celr) belirteçlerine yatırım yapma fırsatını kaçırmış olan yatırımcılar artık varlıklarını çeşitlendirmek için yeni bir fırsata sahip olacaklar.

TFUEL coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Kripto Paralarda Kuzey Kore etkisi | Hacim 225 Milyar dolar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir