İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TiFi Coin Nedir? | TiFi Coin Projesi ve Teknik Bilgiler

TiFi Coin, Gate.io listesine eklenen bol sıfırlı kripto para birimleri arasında yerini alırken özellikle bu tarz coinlere yatırım yapan kitlenin ilgisini çekmeyi başardı. Bu yazımızda TiFi hakkında merak edilen bilgileri ele alacağız.

TiFi belirteci, metaverse ve evreni birleştiren alan için finans ekosistemi olan tüm finans için çözüm oluşturan yenilikçi bir merkezi olmayan kripto belirtecidir. İnsanları metaverse ve evrende ticaret, takas ve yatırım için TiFi tokenlerini kullanmaya teşvik eden kripto para dünyasına yeni bir çözüm getirdi.

TiFi, “Entegre Finans”ın kısaltması olan /ˈtaɪfaɪ/ olarak telaffuz edilir. TiFi projesinin amacı, Metaverse ve Universe’yi birleştiren bir ekosistem inşa etmektir. Ekosistem, kripto ticareti, mal satın alma ve takas için kullanılan DEX, NFT platformu ve mobil uygulamayı içerir.

TiFi Coin Nedir?

TiFi Token (TIFI), Silikon Vadisi merkezli bir şirket olan TiFi tarafından oluşturulmuştur. TiFi’nin Allverse yolculuğuna doğru ilk adımı. Token, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışıyor ve insanları tokenin kendisiyle yatırım yapmaya ve ticaret yapmaya teşvik eden birkaç çekici özellik sunuyor ve ayrıca TiFi Token’ı harika bir servet üreticisi haline getiriyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Jeton geri ödülü, TiFi jetonunun en yenilikçi özelliğidir. Token sahiplerini, nakit ödül kredi kartlarına benzer şekilde işlev gören tüketicilere “token ödülü” sağlayarak TiFi token satın alma ürünlerini kullanmaya teşvik eder.

Jeton geri ödülünün yanı sıra, tüm TiFi jeton sahipleri, hisse sahibi olarak yansıma kazanabilir. Yansıma, kripto para sahiplerini stake etmeden ödüllendirmenin bir yoludur. Token ödülleri, her işlem için sahibinin cüzdanının bakiyesi olarak gerçek zamanlı olarak yansıtılır. Yansıma ödülünün miktarı, işlem hacmine ve sahibinin sahip olduğu token miktarına göre hesaplanır.

TiFi belirteci, enflasyon karşıtı bir kripto para birimidir. TiFi jetonunun merkezi olmayan akıllı sözleşmesi, bir işlem gerçekleştiğinde toplam arzdan küçük bir kısmı çıkararak jetonları otomatik olarak yakar. Bu arada, yansıma ödülü ve gelecekteki stake faizleri, işlem ücretinin küçük bir kısmından alınır, bu nedenle her token sahibi kazanırken toplam TiFi token arzı asla artmaz.

TiFi Coin Bilgileri

TiFi Coin Nasıl Alınır?

TiFi ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, LATOKEN ve OpenOcean’dir. İşlem çiftleri, TiFi ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla TiFi coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...