İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Açılmıyor | TikTok Durduruldu Hatası Çözümü!

TikTok neden açılmıyor? TikTok uygulaması özellikle ülkemizde çok ciddi oranda kullanılmaya başlandı. TikTok diğer platformlardan ayrılan özellikleri ile kullanıcılarını bünyesinde tutarak büyümeye devam ediyor. Özellikle kısa video ve dublaj uygulamaları ile kullanıcılar ilgisini çekiyor.

Tiktok benzeri video uygulamalarında nadiren de olsa server kaynaklı sorunlar oluşabiliyor. Bu gibi durumlarda kısa süreli bağlantı sorunları yaşanabilir. Bunun haricinde internet bağlantınız zayıf ise videolar yüklenmeyecektir. Öncelikle bu durumları kontrol etmeniz gerekmektedir.

TikTok Açılmıyor

Son zamanlarda TikTok aleyhine açılan davalar ve kullanıcı şikayetleri göz önüne alındığında uygulamaya giremeyen kullanıcılar genellikle “TikTok kapatıldı yada engellendi mi?” aramalarını sıklıkla yapmaktadır.

Şuan için Tiktok uygulamasının kapatılması ile alakalı herhangi bir girişim olmadığını belirtmek isteriz. TikTok durduruldu hatasının en büyük nedeni TikTok uygulamasının aşırı ön bellekleme yapmasıdır. Genel olarak Play Store hatalarından kaynaklı bir sorun yok ise güncellemenin yarıda kalamasıda  bu hataya neden olabiliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TikTok Durduruldu Hatası Çözümü

TikTok durduruldu hatası nasıl çözülür:

İlk olarak yapmamız gereken Google Play Store’da Musically uygulamasını arattırıp güncelleme olup olmadığını denetlemektir. Güncelleme var ise yeni versiyona geçip tekrar giriş yapmayı deneyiniz. Güncelleme yok yada TikTok açılma sorunu devam ediyor ise aşağıdaki işlemi yapınız.

 • Ayarlar
 • Uygulamalar
 • TikTok uygulamasını seçiyoruz.
 • Açılan ekranda Verileri ve Ön bellek temizle seçenekleri ile uygulama ön belleğini temizliyoruz.

İşlem bittikten sonra TikTok uygulamasına giriş yapınız sorun ortadan kalkmış olacaktır. TikTok erişim sorunu yaşıyorsanız yaşadığını sorunu detaylı olarak bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

4 Yorum

4 Comments

 1. Gul

  Eylül 4, 2018 at 8:41 am

  Men girirem proqrama qeydiyyatdan kecib defelerle eyni yazi gelir ekrana yazilirki giris ugursuzdur sizde alinmir.Neden ola biler?

 2. Mella

  Ekim 27, 2018 at 4:47 pm

  Olmadi bu uygulama açılmıyor diyi ben bisi yapamıyorum

  • Beyza

   Eylül 22, 2019 at 2:19 pm

   Aynen açılmıyor uygulama nasıl düzelecek acaba

 3. Sude

  Eylül 19, 2020 at 8:50 am

  Tiktoka giremiyorum durduruldu yaxiyo

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar