Kapat

Tik Tok açılmıyor! TikTok durduruldu hatası çözümü!

Anasayfa
Çözüm Tik Tok açılmıyor! TikTok durduruldu hatası çözümü!

Musically uygulamasına ne oldu? Uygulama neden açılmıyor? TikTok neden açılmıyor? TikTok uygulaması özellikle ülkemizde çok ciddi oranda kullanılmaya başlandı. TikTok diğer platformlardan ayrılan özellikleri ile kullanıcılarını bünyesinde tutarak büyümeye devam ediyor. Özellikle kısa video ve dublaj uygulamaları ile kullanıcılar ilgsini çekiyor. TikTok durduruldu hatasının en büyük nedeni TikTok uygulamasının aşırı ön bellekleme yapmasıdır. Genel olarak Play Store hatalarından kaynaklı bir sorun yok ise güncellemenin yarıda kalamsıda  bu hataya neden oalbiliyor.

TikTok durduruldu hatası nasıl çözülür;

İlk olarak yapmamız gereken Google Play Store'da Musically uygulamasını arattırıp güncelleme olup olmadığını denetlemektir. Güncelleme var ise yeni versiyona geçip tekrar giriş yapmayı deneyiniz. Güncelleme yok yada TikTok açılma sorunu devam ediyor ise aşağıdaki işlemi yapınız.

 

→ Ayarlar

→ Uygulamalar

→ TikTok uygulamasını seçiyoruz

→ Açılan ekranda Verileri ve Ön bellek temizle seçenekleri ile uygulama ön belleğini temizliyoruz.

İşlem bititkten sonra Musically uygulamasına giriş yapınız sorun ortadan kalkmış olacaktır. 

 

TikTok neden açılmıyor, TikTok engellendi mi, TikTok  giriş sorunu yaşıyorum,TikTok  neden açılmaz, TikTok duruduruldu hatası alıyorum, TikTok hatası çözümü, TikTok açılma problemi nasıl çözülür, TikTok giriş yapamıyorum, TikTok uygulama açılmıyor, TikTok uygulamasına erişim yok ne yapabilirim.Musically neden açılmıyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Tik Tok Profil düzenleme | Açıklama ekleme

“Tik Tok açılmıyor! TikTok durduruldu hatası çözümü!” üzerine 2 yorum

  1. Gul says:
  2. Mella says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir