Kapat

TikTok Açılmıyor! TikTok Durduruldu Hatası Çözümü!

Anasayfa
Çözüm TikTok Açılmıyor! TikTok Durduruldu Hatası Çözümü!

TikTok neden açılmıyor? TikTok uygulaması özellikle ülkemizde çok ciddi oranda kullanılmaya başlandı. TikTok diğer platformlardan ayrılan özellikleri ile kullanıcılarını bünyesinde tutarak büyümeye devam ediyor. Özellikle kısa video ve dublaj uygulamaları ile kullanıcılar ilgisini çekiyor.

Son zamanlarda TikTok aleyhine açılan davalar ve kullanıcı şikayetleri göz önüne alındığında uygulamaya giremeyen kullanıcılar bir an olsun “TikTok kapatıldı yada engellendi mi?” sorusunu düşündüler. Ancak şuan için böyle bir durum söz konusu değil. TikTok durduruldu hatasının en büyük nedeni TikTok uygulamasının aşırı ön bellekleme yapmasıdır. Genel olarak Play Store hatalarından kaynaklı bir sorun yok ise güncellemenin yarıda kalamasıda  bu hataya neden olabiliyor.

TikTok durduruldu hatası nasıl çözülür;

İlk olarak yapmamız gereken Google Play Store’da Musically uygulamasını arattırıp güncelleme olup olmadığını denetlemektir. Güncelleme var ise yeni versiyona geçip tekrar giriş yapmayı deneyiniz. Güncelleme yok yada TikTok açılma sorunu devam ediyor ise aşağıdaki işlemi yapınız.

 

→ Ayarlar

→ Uygulamalar

→ TikTok uygulamasını seçiyoruz

→ Açılan ekranda Verileri ve Ön bellek temizle seçenekleri ile uygulama ön belleğini temizliyoruz.

İşlem bittikten sonra TikTok uygulamasına giriş yapınız sorun ortadan kalkmış olacaktır. TikTok erişim sorunu yaşıyorsanız yaşadığını sorunu detaylı olarak bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Outlook gelen mailleri farklı adrese yönlendirme!

“TikTok Açılmıyor! TikTok Durduruldu Hatası Çözümü!” üzerine 4 yorum

  1. Gul says:
  2. Mella says:
  3. Sude says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir