İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Galeriye Video Kaydetme | Video İndirme

TikTok videoları telefona nasıl indirilir? Tiktok galeriye video kaydetme nasıl oluyor? Tiktok videolarını cep telefonuna indirmek oldukça kolaydır.

Android ve Apple telefonlarda beğendiğiniz ve hoşunuza giden videoları TikTok video kaydetme seçeneği ile kolayca galeriye kaydedebilirsiniz.

Kullanıcıların bir çoğu beğendiği videoları tekrardan bulmak için dakikalarca uğraşıyor. Esasında Tiktok uzun bir süre önce telefona video ekran görüntüsü indirme seçeneğini aktif etti. Peki Tiktok’da programsız galeriye nasıl video kaydedilir?

Tiktok uygulamasında indirmek istediğiniz video, paylaşan kişi tarafından indirmeye kapatılmadı ise telefonunuza rahatlıkla indirebilirsiniz. Tiktok platformunda video indirme için platforma entegre bir özellik bulunmaktadır. Tiktok telefona video indirme işlemi için adımları takip ediniz. Tiktok programsız video kaydetme nasıl yapılır?

Advertisement. Scroll to continue reading.
 • İndirmek istediğiniz videoyu açın
 • Sağ taraftaki Paylaş butonuna tıklayın
 • Açılan seçeneklerden Kaydet seçeneğini seçin ve video telefonunuza indirilsin.

Tiktok’da indirmeye kapatılan video nasıl kaydedilir? TikTok uygulamasında izlediğiniz bir video paylaşan kişi tarafından indirmeye kapatıldıysa ve siz yine de indirmeye kapatılan  bu videoyu telefona kaydetmek istiyorsanız ek bir uygulama kullanmanız yada Android ekran görüntüsü kaydetme işlemi yapmanız gerekmektedir.

Öncelikle şunu belirtelim uygulama gelişim aşamasında bir platform olduğundan çok fazla güvenlik açığını barındırıyor. Telefonunuza Tiktok videolarını indirmek için yükleyeceğiniz uygulamaların bir çoğu virüs içerebilir. Bir iki tane video indirmek isterken hesabınızı kaybedebilirsiniz.

Tiktok’da video indirirken sorun yaşıyorum diyorsanız bize yorum kısmından yaşadığınız sorunu detaylı olarak yazarsanız yardımcı olabiliriz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

3 Yorum

3 Comments

 1. fatih

  Eylül 8, 2018 at 10:46 pm

  tik tok video kaydetme çok basitmiş 🙂

 2. hüseyin

  Eylül 9, 2018 at 7:35 pm

  sitenin ilgiyle tanıttığı güzel bir uygulama

 3. Melih

  Eylül 10, 2018 at 10:53 pm

  Apple telefonlarda tiktok videoları nereye kaydediliyor galeride yok dosyalarda yok benmi bulamadım acaba

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar