İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Geçmiş Nasıl Silinir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Dünyanın En Büyük ve Güvenilir Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

TikTok geçmiş nasıl silinir? TikTok uygulama geçmişi nasıl temizleniyor? TikTok arama geçmişi nasıl siliniyor? TikTok video izleme geçmişi nasıl siliniyor? TikTok uygulamasında diğer uygulamalarda olduğu gibi geçmişi silme özelliği vardır.

Tik Tok kısa video paylaşım platformunda en sonra aramalarınız ve izlediğiniz videolara göre size videolar önerilmektedir. Bu durum sürekli aynı tarz videoların karşınıza çıkmasına neden olabiliyor. Ayrıca TikTok aramalarınızı bazen silmek ve geçmişi temizlemek isteyebilirsiniz. TikTok geçmişini silmek için program içerisinde bir seçenek sunulmaktadır. TikTok geçmişini sildiğinizde işlem geri alınmamaktadır. Bu yüzden tiktok geçmiş silme işleminden önce bir kez daha düşünebilirsiniz.

TikTok Videonuzu Kimler izledi? Bu konuda yeni bir güncelleme olabilir.

TikTok geçmiş nasıl silinir? TikTok geçmişini yani önbelleği temizlemek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

→ Tik Tok uygulamasına giriyoruz

→ Profil simgesine tıklıyoruz

→ Profilde sağ üst köşedeki üç noktaya tıklıyoruz

→ Açılan menüden en altlarda Önbelleği Temizle seçeneğine tıklıyoruz

Böylece TikTok arama geçmişi, çerezler ve önbelleği tamamen temizlemiş silmiş oluyoruz. Ön belleği temizlediğiniz andan itibaren uygulama yeniden önbellek kayıt işlemine devam edecektir. Gerek duyduğunuzda aynı menüden yeniden TikTok geçmişini silebilirsiniz.

TikTok nasıl kullanılır adlı makalemizden uygulama hakkında diğer bilgilere erişebilirsiniz. TikTok geçmişi silme konusunda yaşadığınız sorunları bize Soru Cevap platformundan yazabilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. angelina

    Ağustos 28, 2018 at 6:33 pm

    How can i delete tiktok history?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar