İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tik Tok otomatik video kayıt başlatma

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Tik Tok otomatik video kayıt başlatma nasıl oluyor? TikTok uygulamasında parmağınızı basılı tutmadan telefonunuzu bir kenara koyarak kayıt yapmak aslında çok kolaydır. TikTok uygulaması Musically uygulamasında olduu gibi zamanlayıcı özelliğini barındırmaktadır. Tik Tok video kayıt için adımları takip edip zamanlayıcıyı devreye sokabilirsiniz.

TikTok video kayıt zamanlayıcısı nasıl açılıyor

– Uygulamaya giriş yapıyoruz

– Alt kısımda bulunan artı ( + ) simgesine tıklıyoruz

– Karşımıza video kayıt ekranı çıkıyor

– Ekranda sağ bölümde saat simgesine tıklıyoruz

– Karşımıza zamanlayıcı ekranı çıkacaktır. Buradan istersek zaman dilimini alt kısımdan ayarlayabilir yada geri sayımı başlat diyerek 3 saniye içerisinde videonun otomatik olarak başlamasını sağlayabiliriz.

TikTok video zamanlayıcısı ile tek başımıza eğlenceli video ve dublajlar çekerek takipçi sayımızı hızla arttırabiliriz. TikTok hakkında merak ettiğiniz konularda bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz. TikTok zamanlayıcısında süre sınırı video uzunluğu ile sınırlıdır.

Tik Tok otomatik video kayıt başlatma nasıl oluyor? 

 

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar