Kapat

Tik Tok Profil düzenleme | Açıklama ekleme

Anasayfa
Çözüm Tik Tok Profil düzenleme | Açıklama ekleme

TikTok profili nasıl düzenleniyor? Tik Tok Profil açıklaması ekleme nasıl yapılıyor? TikTok profiline simgeler nasıl ekleniyor? Şekillerle TikTok profili hazırlama ve düzenleme nasıl yapılıyor? TikTok profiline kalpi, nota, simge ekleme nasıl yapılıyor? TikTok profil resmi video ekleme nasıl yapılıyor?

Son aylarda Musically ile birleşmesinden sonra popülerliği hızla artan TikTok uygulamasında kullanıcıların en çok merak ettiği konular profili düzenleme açıklama ekleme ve TikTok profiline smiley eklemenin nasıl yapıldığı konusudur. TikTok profiline smiley ve nota simgesi ekleme nasıl yapılıyor sorusu bize defalarca soruldu. 

TikTok uygulamasında profil nasıl düzenlenir?

→ Profil sayfanıza gidin

Profili Düzenle butonuna tıklayın ( Bu bölümde profil fotoğrafı, profil videosu, özgeçmiş ve sosyal medya bağlantıları ekleyebilirsiniz )

→ Üst bölümde ( Profil Fotoğrafı ve Profil Videosu seçenekleri ile profil resminizi seçebilirsiniz.

→ Hemen altında Profil İsmi bulunuyor bu kısım istediğiniz zaman değişebilir. 

→ Bir alt seçenek kullanıcı adınız bu çok önemli çünkü TikTok kullanıcı adı bir ayda bir kez değiştirilebiliyor. Denemek için TikTok kullanıcı adınızı değiştirmeyin bir ay beklersiniz.

→ En alttaki boş metin kutusu profil açıklamanız. Özgeçmiş eklemediyseniz Henüz özgeçmiş yok ibaresi yer alacaktır. TikTok profil açıklamasını bu kısma yazıyorsunuz. Metin kutusuna tıkladığınızda gelen klavyeden simgeler ekleyebilir ve istediğiniz açıklama ile profilinizi düzenleme işlemini bitirebilirsiniz.

→ Sayfanın en altında TikTok Youtube ve Instagram bağlantısı ekleme seçenekleri var. Diğer sosyal ağlarla takipçileriniz arasında etkileşim yapmak istiyorsanız linkleri ekleyebilirsiniz.

 

TikTok profil düzenleme makalemizin burada sonuan geldik. Soru Sor kısmından merka ettikleriniz ve yaşadığınız sorunları bize yazabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Tik Tok ilgilenmiyorum özelliği nedir?

“Tik Tok Profil düzenleme | Açıklama ekleme” üzerine 3 yorum

  1. Wi_fi_harshad says:
  2. Zohankhan@ says:
  3. avatar Admin says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir