Kapat

TikTok Uygulaması Nasıl Kullanılıyor?

Anasayfa
HABER TikTok Uygulaması Nasıl Kullanılıyor?

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen Musical.ly uygulaması TikTok uygulaması ile birleşti bu makalemizde TikTok uygulaması hakkında bilinmeyenler ve merak edilenler ile alakalı herşeyi bu makalemizde paylaşacağız.

Kısa video paylaşımına yeni bir boyut ekleyen Tik Tok çok kısa sürede 250 milyon üzerinde yeni kullanıcıya ulaşmıştır. Bir çok sitede reklamı karşımıza çıkan Musical.ly uygulamasını merak eden ve kullanmaya başlayan kişi sayısı ülkemizde hızla artmaktadır. Uygulamayı geçtiğimiz yıl 1 milyon dolar karşılığında satın alan ByteDance şirketin diğer uygulaması TikTok ile Musically uygulamasını birleştirme kararı aldı. Artık uygulama TikTok platformunda kullanılabilecek. TikTok uygulaması nasıl kullanılıyor?

15sn uzunluğunda kısa video paylaşımına olanak sağlayan TikTok uygulaması ile popüler ses kayıtları ile videonuza dublaj yapabilir çeşitli efektler vererek eğlenceli videolar oluşturabilirsiniz. Eklediğiniz videolar ile popülerliğinizi arttırabilir ve takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

TikTok uygulaması için kullanım rehberi tarzındaki makalemizde video ekleme, video silme, takipçi kazanma, takipçi silme, video düzenleme, profil oluşturma, dublaj yapma ve popülerlik arttırma gibi konularda sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

 
TikTok video ekleme işlemi oldukça basit olup makalemizi okuyarak yeni videolar ekleyebilirsiniz. TikTok  video ekleme işlemi oldukça basittir ve maksimum 1dk sürmektedir.

TikTok video indirme işlemine makalemizden ulaşabilir ve beğendiğiniz videoları galerinize kayıt edebilirsiniz.

TikTok video silme işlemi video editleme ve ekleme işlemine göre çok daha basittir. Makaleden video silme işlemini kontrol edebilirsiniz.

TikTok dublaj yapma işlemi ile eğlenceli videolar oluşturabilir ve takip sayınızı arttırabilirsiniz. Dublaj yapma işlemninin basit anlatımını makelemizde bulabilirsiniz.

TikTok düet nasıl yapılıyor? TikTok uygulamasında arkadaşlarınız ve profilinde düet uygulamasına izin veren farklı kişilerle düet yapabilirsiniz.

TikTok takipçi kasma ( arttırma ) yöntemlerini makalemizden okuyabilir ve popülerliğinizi arttırabilirsiniz. 

TikTok hesap silme işlemi tamamen hesabı kaldırma nasıl oluyor?

TikTok canlı yayın uygulaması Line.ly ile canlı yayın yapabilir ve aynı anda tüm takipçileriniz ile iletişime geçebilirsiniz.

TikTok Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

– TikTok interneti çok harcar mı?

Diğer video paylaşım uygulamaları gibi Musical.ly internet paketini çabuk bitirecektir. Video uzunluğu 15sn olduğundan çok fazla etkisi olmasada izlediğimiz video sayısı arttıkça internet paketine etkiside artacaktır.

– TikTok ile daha uzun video çekilebiliyor mu?

TikTok 15sn ile 1dk arasında video kaydetmeye izin veriyor. Ancak haber kaynağı yayınlarında sadece 15sn uzunluğunda video paylaşımına izin verilmiyor.

– TikTok video izleyen kişileri değişifre ediyor mu?

Şuan için TikTok uygulamasında videonuzu kimlerin izlediğini göremiyorsunuz.

– TikTok ile toplu takipçi kasmak mümkün mü?

Şuan için bir kaç sitede böyle bir vaatde bulunulsada pek fazla itibar etmemek gerekiyor.

– TikTok profilime reklam alabilir miyim?

Uygulamanın gelişmesi ile reklam için yapılacak çalışmalarda şekil alacaktır. Bunun dışında popülerliğinize göre farklı firmalar ile kısa video anlaşması yaparak pekala reklam alabilirsiniz.

TikTok uygulaması açılmıyor? TikTok uygulaması interneti çok harcıyor mu? TikTok uygulaması dublaj yapma nasıl oluyor? TikTok uygulaması toplu takipçi ekleme nasıl oluyor? TikTok uygulaması toplu takipçi silme nasıl oluyor? TikTok ile daha uzun video çekilebiliyor mu? TikTok video izleme sayısı nasıl bulunuyor? TikTok video mu kimler izlemiş nasıl görünüyor? TikTok video kaç kez izlendi? TikTok canlı yayın nasıl yapılıyor? Lively canlı yayın nasıl yapılıyor? Tik Tok nasıl kullanılır? Tik Tok kullanma nasıl oluyor? Tik Tok kullanım kalvuzu!

“TikTok Uygulaması Nasıl Kullanılıyor?” üzerine 10 yorum

  1. Cemal says:
  2. Amanda says:
  3. Skerlet says:
  4. Musa says:
  5. Mehmet says:
  6. hüseyin says:
  7. fatih says:
  8. Mikelike says:
  9. Binspop says:
  10. Melih says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir