İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Yüz Filtresi Ekleme | Filtre Ayarları Nasıl Yapılır?

TikTok yüz filtresi nasıl ekleniyor? TikTok videolarına yüz filtresi ekleme nasıl yapılır? Video içeriğini daha kaliteli ve ilgi çekici hale getirmek için  filtre kullanımı oldukça önemlidir. Yüz filtresi tiktokerlar tarafından oldukça fazla tercih edilen bir özelliktir. Bu yüzden popüler bir hesap için mutlaka kullanılması gerekir.

Uygulamaları eğlenceli hale getiren yüz filtreleri son zamanlarda oldukça popüler. TikTok uygulamasında da çok eğlenceli yüz filtreleri mevcut. Peki TikTok uygulamasında yüz filtresi diğer bir adı ile yüz değiştirme efekti video içerisine nasıl ekleniyor.

TikTok videolarında enteresan efekt ayarlarını uygulayarak dikkat çekici videolar oluşturabilirsiniz. TikTok Efekt Ekleme makalemizden diğer efektlerin videolara nasıl eklendiğini öğrenebilirsiniz.

TikTok video içeriğine yüz filtresi ekleme;

Advertisement. Scroll to continue reading.

Videonuza bir yüz filtresi eklemek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Video çekimi sayfasına gidin
  2. Yüz Filtresi’ne dokunun
  3. Kullanmak istediğiniz yüz filtresini seçin ve daha sonra video çekimine başlayın

Daha önce çekilen bir videoya yüz filtresi eklemesi maalesef yapılamıyor. Bu yüzden video çekim işlemine başlamadan önce filtre eklemeniz gerekmektedir. Tiktok’da yüz filtresi ekleme konusunda yaşadığınız sorunları bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Merve

    Ocak 27, 2019 at 5:39 pm

    Eski efektlerin bazıları gidiyorum yenileri geliyor bazıları ise kalıyor.Yani eskiden kullandığım efekti şimdi maalesef kullanamıyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar