İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

TikTak Nedir? TikTak İle Nasıl Araç Kiralanır?

TikTak Nedir?

TikTak dakikalık araç kiralama, yeni nesil araç kiralama uygulaması olarak yakın zamanda hayatımıza giren yeniliklerden birisidir. Şimdilik sadece İstanbul’da hizmet ağı bulunan TikTak araç kiralama uygulaması kullanıcılarına araçları uygun bedeller ile kiralayabilme imkanı sunuyor.

Bu güne kadar duyduğunuz araç kiralama yöntemlerini unutun. TikTak, araç kiralamalarının bireysel olarak veya kurumsal araç kiralama olarak sağladığı imkanlar sizi de etkileyecektir.

Dakikalık olarak ve aracın lüks kategorisine göre kiralama ücreti ile bölgenizdeki bir araçla istediğiniz yere gidebilir işiniz bittiğinde ise aracı hizmet bölgesi sınırlarındaki istediğiniz bir noktaya bırakabilirsiniz. Tiktak hizmet bölgesi her geçen gün genişlemektedir.

Hedef Filo’nun hızlı araç kiralama hizmeti olarak geliştirdiği TikTak alanında bir ilk olmuştur.

TikTak İle Nasıl Araç Kiralanır?

TikTak ile araç kiralamak istediğinizde ilk olarak uygulamayı telefonunuzdaki App Store veya Google Play uygulamalarından indirmeniz gerekmektedir. Sonra uygulamanın sizden istediği sürücü belgenizin önlü arkalı fotoğrafını uygulama merkezine göndermeniz gerekiyor. Sürücü belgesi fotoğraflarının kontrolü ve üyeliğin onaylanması süreci sonrasında üyeliğiniz aktif hale gelmektedir.

 TikTak’ın hizmet bölgeleri uygulamada harita ile de gösterildiği gibi İstanbul’un merkezi noktalarını içeriyor. Siz kiralamak istediğiniz aracı uygulama üzerinden belirleyip konum yardımı ile aracın yanına gittiğinizde, TikTak öncelikle sizden aracı kontrol etmenizi istiyor. Herhangi bir hasar veya arıza olup olmadığını kontrol etmek için 15 dakikanız olacak.

Daha sonra problem yaşamamak için bu adımı tamamlarken acele etmeyiniz.  Şimdi kapıları aç seçeneği ile araca girişiniz mümkün hale geliyor. Aracın içerisini de kontrol etmelisiniz. TikTak size araçtaki bilinen hasarlar hakkında uygulama üzerinden bilgi verecektir. Bildirilen hasarlar dışında başka bir arıza yoksa kiralama sürecini başlatabilirsiniz.

 Araç kiralama adımına geçtiğinizde TikTak kiralamada seçtiğiniz aracın özellik durumuna göre belirlenen bir provizyon ücreti size yansıtıyor. Alınan provizyon ücreti araçla işiniz bittiğinde tekrar hesabınıza iade edilecektir. Aracı kullanmaya başladığınız andan itibaren dakikalık olarak ücretlendirme hesaplanacaktır. Bu ücretlendirme de yine aracın kapsadığı özelliklere göre değişecektir.

Kiralamayı bitirmek istediğinizde uygulama sizden anahtarı torpido gözüne bırakmanızı ve kontrolleri yaparak araçtan ayrılmanızı isteyecektir. Son işlem olarak da aracın dıştan sol, sağ, ön, arka fotoğraflarını çekip sisteme yüklemek gerekiyor. Bununla birlikte kiralama işleminiz tamamen bitmiş olacaktır.

TikTak Kampanyaları

TikTak kampanyalar ile kullanıcılarına TikTak puanı kazanma şansı da sunuyor. Kazanılan puanlar uygulama içerisinde araç kiralama sırasında kullanılabiliyor. TikTak hesabınıza bakiyenizi dolu tutarak her kullanımda ödeme derdiyle uğraşmadan bakiyenizden harcayarak hızlı araç kiralamanın keyfini de yaşayabilirsiniz.

TikTak’ın sunduğu kampanyalar arasında, yepyeni bir eğlence etkinliği de bulunmaktadır. TikTak kullandıkça kazandığınız biletler ile artık konser, sinema ve tiyatroları arabadan izleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, gitmek istediğiniz konser için TikTak paketini satın almak. TikTak size konser biletinizi hediye edecektir. TikTak paketi satın alabilmek için hemen uygulamayı indirin ve konser bileti fırsatlarını kaçırmayın. Tüm soru ve şikâyetleriniz için TikTak müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

TikTak
TikTak
Developer: TikTak Kirala
Price: Free

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Çalışkan, akıllı telefonunuz için çok az dinlenme vakti vardır. Bugün birçok profesyonel gibiyseniz, akıllı telefonları iş, oyun ve aradaki kişisel işlerin bir karışımı için...

Kripto Para

Gate.io borsasında listeye eklenen QTCON Coin hakkında merak edilenleri bu makalemizde inceleyeceğiz. Projenin lansman tarihi 2019 yılıdır. Aradan geçen sürede platform hızla geliştirilmiştir. Quiztok,...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...

Uygulama

Wordscapes, 10 milyondan fazla insanın oynadığı bağımlılık yaratan bir kelime avı oyunudur. Kelime bulma oyunları ve bulmacaları bir araya getiren bulmaca, kelime bağlama ve kelime...