Kapat

TikTok 1 Milyon Yıldız Yetenek Yarışması

Anasayfa
HABER TikTok 1 Milyon Yıldız Yetenek Yarışması

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yeni bir yarışma ile adından söz ettirmeye devam ediyor. TikTok 100 bin TL para ödüllü kısa video yarışması ile Türkiye’de daha fazla kullanıcı sayısına hitap etmeyi hedefliyor.

TikTok 1 Milyon Yıldız Yetenek Yarışması

TikTok video yetenek yarışması birincisine 100  bin TL para ödülü vermesinin yanı sıra dereyece giren kullanıcılara belirli günlerde ana sayfada video önerilmesi ve ücretsiz tanıtım gibi ödüllerde dağıtacaktır.

Yarışma 20-29 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek. Sonuçlarının 31 Ekim’de açıklanacaktır.

Yarışma için herhangi bir kategori belirtilmemiştir. İsteyen herkes bu yarışmaya katılabilir ve para ödülünü kazanabilir. İlgi duyduğunuz konuda videolarınızı çekerek yarışmaya dahil olabilirsiniz. TikTok yetenek yarışmasının kazananı kısa sürede bir şöhret kazanma imkanınıda elinde bulunduracağından yarışmaya olan kalımın çok olması bekleniyor.

Keşfedilmeyen yetenekleri ortaya çıkarmak ve belirli bir ödül ile mükafatlandırmak isteyen TikTok bu ve benzeri yarışmalar ile birçok kullanıcıyı Fenomen haline getirdi. TikTok 1 Milyon Yıldız yetenek yarışması sonuçlarını merakla bekliyoruz.

TikTok uygulamasının sosyal ağlardaki hesaplarıdan detaylı bilgi alabilir ve yarışmaya katılabilirsiniz.

TikTok yetenek yarışmasına katılan herkese başarılar diliyoruz. Sonuçları 31 Ekim tarihinde teknobur.com platformundan paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir