Kapat

TikTok ağır çekim video oluşturma | Slow Motion

Anasayfa
Çözüm TikTok ağır çekim video oluşturma | Slow Motion

TikTok ağır çekim video oluşturma nasıl yapılır? TikTok videolarda ağır çekim özelliği nasıl kullanılıyor? TikTok yavaşlatılmış video nasıl çekilir? TikTok video görüntüsü nasıl yavaşlatılıyor? TikTok ağır çekim özelliğini videolarınızda kullanarak ilgi çekici anlar yakalayabilirsiniz.

Instagram ve bir çok sosyal paylaşım uygulamasında bulunana Ağır Çekim özelliği TikTok uygulamasında da kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Bu özellik sayesinde yavaşlatılmış videolara çekerek çok güzel kareler yakalanabiliyor. Takipçilerin ilgisini çekebilecek bu videoları TikTok Ağır Çekim özelliği ile 15sn içerisinde hazırlayabilirsiniz.

TikTok videolarınıza efekt ekleyerek ilgi çekici videolar oluşturabilirsiniz. TikTok Efekt Ekleme ve TikTok Yüz Filtresi Ekleme makalelerimizi inceleyerek daha fazla izlenme oranı yakalayabilirsiniz.

Tiktok Ağır Çekim Video Nasıl Yapılır

Ağı çekim özelliğini video bittikten sonra düzenleme işlemlerinde kullanabiliyoruz. Yani ilk olarak ağır çekim özelliğini kullanacağımız video kaydını yapıyoruz. Kayıt işlemi bittikten sonra aşağıdaki adımları takip ederek video yavaşlatılabiliyor. Ağır çekim özelliğini kullanmak için TikTok video çekimi bittikten sonra aşağıdaki adımları uygulayınız.

Sol Alt köşesindeki Zamanlayıcı simgesine tıklıyoruz

→  “Zaman Efektleri” seçeneğini tıklıyoruz

→  Açılan seçeneklerden “Ağır Çekim” seçeneğini seçiyoruz böylece video ağır çekim moduna alınacaktır

→  Video ağır çekim ön izlemesinden sonra Sağ Üst köşedeki Kaydet seçeneği ile videomuzu paylaşmaya hazır hale getirmiş oluyoruz.

TikTok yavaşlatılmış video çekiminde yaşadığınız sorunları bize Soru Sor bölümünde iletebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  TikTok Hesap Dondurma Nasıl Yapılıyor?

“TikTok ağır çekim video oluşturma | Slow Motion” üzerine 4 yorum

  1. Celal says:
  2. avatar Admin says:
  3. Arda Tutumlu says:
  4. Burcu says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir