Kapat

TikTok Cüzdan ( Wallet ) nedir?

Anasayfa
Çözüm TikTok Cüzdan ( Wallet ) nedir?

TikTok cüzdan ( Wallet ) nedir? TikTok cüzdan ne işe yarıyor? TikTok cüzdan nerede kullanılıyor? TikTok hediye nedir? TikTok Jeton ( Elmas ) ne işe yarıyor? TikTok para çekme nasıl yapılır? TikTok PayPal bağlantısı nasıl yapılıyor?

Dünyanın en popüler kısa video paylaşım platformlarından biri olan TikTok ( Musically ) uygulamasında cüzdan, jeton ve hediye terimlerini sizler için bu makalemizde ele alıyoruz. TikTok cüzdanındaki jetonlar ne işe yarıyor?

TikTok uygulamasında kullanıcılar canlı yayın açabiliyor. Canlı yayınlarda popülerliğinize göre aktif ziyaretçiye hitap ediyorsunuz. TikTok uygulamasında popülerliğe göre canlı yayınların listelendiği Bildirim bölümünden aktif canlı yayınlara ulaşabilirsiniz.

Tik Tok – Cüzdan ( Wallet ) nedir?

TikTok cüzdan uygulama içi hediye gönderme ve bağış yapma işlemlerinde kullanılan satın aldığınız jetonların depolandığı alandır. Canlı yayınlardan size hediye edilen jetonlara karşılık gelen tutarlar TikTok wallet içerisinde depolanmaktadır.

TikTok cüzdan nasıl açılır?

→ Tik Tok uygulamasına girin

→ Profilinize gidin

→ Sağ üst köşedeki Üç Nokta simgesine tıklayın

→ Cüzdan kısmına tıklayın burada toplam jetonlarınızı ve satın alma seçeneklerini görebilirsiniz.

Tik Tok –  Jeton ( Elmas ) nedir? Ne işe yarıyor?

TikTok Jeton, uygulama içi bağış yapma, hediye gönderme işlemleri ve uygulama içi satın almalarda kullanılan sanal paradır. Jetonlar TikTok cüzdan bölümünden satın alınmaktadır. Size gönderilen hediyeler değerinde jeton karşılığında TikTok cüzdan içerisinde saklanmaktadır. Tik Tok uygulamasında kazandığınız jetonların nasıl satılacağı yada ticaretinin yapılıp yapılamayacağı konusunda şuan için net bir bilgi yoktur. Tiktok 1 jeton ne kadar ediyor? Tiktok hediye fiyatları ne kadardır? TikTok jeton ve hediye ücretleri cüzdanım bölümündeki tabloda mevcuttur.

TikTok jeton gönderimi, jeton satın alma ve diğer sorunlarınız için transaction@tiktok.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

TikTok hediye nedir? Nasıl gönderilir?

TikTok hediyeler canlı yayınlarda kullanıcılar arasında etkileşimi arttırmak için bir nevi bağış yöntemi olarak kullanılıyor. Canlı yayındaki bir kullanıcıya ekranın alt kısmında bulunan hediye çıkartmalardan gönderebiliyorsunuz. Sahip olduğunuz jeton miktarından az olan hediyeleri gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz hediye tutarı cüzdanınızdan eksilecek karşı tarafın cüzdanına eklenecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Tik Tok telefon numarası ekleme

“TikTok Cüzdan ( Wallet ) nedir?” üzerine 8 yorum

  1. Mousa says:
  2. hüseyin says:
  3. Melih says:
  4. avatar Admin says:
    • Kesgin says:
  5. Sahra says:
  6. furkan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir