Kapat

TikTok Düet Nasıl Yapılır?

Anasayfa
Çözüm TikTok Düet Nasıl Yapılır?

TikTok düet nasıl yapılıyor? TikTok arkadaşlarınız ile düet yapmanın püf noktaları nelerdir? TikTok düet yapamıyorum sebebi nedir? Tik Tok her video ile düet yapılabilir mi? Tik Tok düet yapılacak videoları nasıl bulurum? Musically düet nasıl yapılıyor? TikTok farklı bir kullanıcı ile düet yapma nasıl oluyor?

Birlikte bir Tik Tok video oluşturmak için arkadaşınızla aynı yerde olmanıza gerek yok, Tik Tok düet işlevini hazır video üzerinde kolayca kullana bilirsiniz. Eğlenceli ve kaliteli videolar çekerek düet işlevinden yararlanabilirsiniz. TikTok düet yapma için aşağıdaki basit adımları takip edin. Seçmiş olduğunuz düet videosu paylaşan kişi tarafından düet yapmaya açıldı ise sorunsuz şekilde videonuzu oluşturabilirsiniz. TikTok uygulamasında düet yaptığınız kişi hesabını silse de düet videosu profilinizde kalacaktır.

TikTok uygulamasında düet çekme özelliği kadar popüler diğer bir özellikte TikTok dublaj yapma özelliğidir. TikTok Dublaj Yapma makalemizden detayları inceleyebilirsiniz.

TikTok düet videolarında kimlerle düet yapılacağı seçilebiliyor. Yani herkesin paylaşımları ile düet yapamayabilirsiniz. Bir düet videosunda aşağıdaki seçenek aktif değil ise takipçilere düet engellenmiş demektir.

TikTok düet nasıl yapılıyor?

– Düet yapmak için daha önceden paylaşılan bir düet videosunu seçin

– Video sayfasında Paylaş seçeneğine tıklayın

– Açılan seçeneklerden Düet seçeneğini seçin

– Ekran ikiye bölüncektir. Sizin görüntünüz ile açtığınız video yanyana görünecek video kayıt tuşuna basarak düet yapmaya başlayabilirsiniz.

Düet bitiminde videoyu profilinizde paylaşabilirsiniz. Tik Tok uygulamasında güzel bir düet yapmak için bir kaç deneme yapmanızda yarar vardır. Düet paylaşımları takipçi arttırmada çok işe yaramaktadır.

Bir düet yapmak için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

TikTok uygulamasında neden düet yapamıyorum? Arkadaşlarınızdan biri ile düet yapmak için dikkat edilmesi gereken düet için erişim izni olmasıdır. Paylaşılan videoda düet erişim izni yoksa düet yapamazsınız.

Tik Tok Musically uygulamasında düet yaparken yaşadığınız sorunları yorum kısmından bize yazabilirsiniz.

“TikTok Düet Nasıl Yapılır?” üzerine 7 yorum

  1. Ulfet says:
  2. Celal says:
  3. avatar Admin says:
    • Sümeyye says:
  4. Zehra says:
  5. Berçemceylan says:
  6. Hafize says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir