Kapat

TikTok Fenomen olma! Hayran arttırma

Anasayfa
Çözüm TikTok Fenomen olma! Hayran arttırma

TikTok uygulamasında nasıl fenomen olunur? TikTok uygulamasında kısa sürede hayranlar nasıl arttırılır? Tik Tok video çekerken nelere dikkat edilmesi gerekiyor? Tik Tok videolara dublaj nasıl yapılıyor? Tik Tok video beğenileri nasıl arttırılır? Tik Tok takipçi satın alma yapılıyor mu? TikTok fenomenleri kaç para kazanıyor?

Musically uygulamasında herkes fenomen olma yolunda ilerlerken bir anda uygulama Tik Tok platformuna taşındı. Şimdi herkes aynı durumu 2018 yılında iPhone telefonlara en çok indirilen uygulama olan Tik Tok için yakalamaya çalışıyor.

TikTok uygulamasında fenomen olmak için ne yapmak gerekiyor?

Öncelikle TikTok uygulamasında popüler olmak için düzgün bir profil ve uygulamaya gerçekten zaman ayırmak gerekiyor. Fenomen olmak için yapılması gerekenleri maddeler haline açıklayacağız. Öncelikle şunu belirtmemizde yarar var bu tarz video uygulamalarında ( Youtube,  Vine gibi. ) negatif yorumlara hazırlıklı olmamız gerekiyor her zaman yapıcı yorumlar ile karşılaşmayabiliriz. Utangaç bir yapınız varsa, rezil olma korkusu ile bu videoları çekerseniz fenomen olmanız çok zor. TikTok fenomenlerine bakarsanız gayet rahat ve hiçbir eleştiriden etkilenmeyen yapılarını göreceksiniz.

TikTok – Musically Popüler olmak için ne yapmak gerekiyor?

→ Kullanıcı adı seçimi

Popüler hesapların en önemliözelliklerinden bir taneside kullanıcı adı seçimidir. Fenomenler genelde akılda kalıcı, enteresan yada ilgi çekici kullanıcı adları tercih ederler. Farklı sosyal platformlarda zaten popüler biriyseniz kullanıcı adınız aynı olabilir böylece diğer kullanıcılar sizi daha çabuk tanıyacaktır.

→ Video çekimi

Video çekimine başlamadan önce uygulamada ses seçimi yaparken trend konular ve müziklere odaklanın. Platformun popüler konularında ön planda olmak sizi daha çabuk duyurucaktır. Ayrıca popüler konularda video çektiğinizde önerilenler kısmında videolarınız daha fazla gösterilecektir.

→ Düet Video çekimi

TikTok uygulamasında daha önce düet yapılması için popüler hesapların paylaştığı düet videolarını kullanarak düet yapın böylece daha fazla kullanıcının dikkatini çekeceksiniz. Videoyu paylaşan hesaptaki etiketleri kullanarak o videodan sonra video akışına eklenmesini sağlayabilirsiniz. Sizde başkalarının düet yapması için içerik hazırlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  How to Delete a Tik Tok Account?

→ Video etiketlerini doğru seç

Video altına etiketleme yaparken içerik ile ilgili etiketleme yapmaya özen gösterin. Etiketlemeniz tamamen kullanıcı çekmek adına olduğunda belki çok fazla kişiye videonuz önerilebilir ancak videonuz önerilen kişinin ilgi alanında olmadığından videonuzu direk geçecektir yada daha kötüsü ilgilenmiyorum seçeneği ile artık o kişinin önerilen videolar bölümünde hiçbir videonuzun çıkmamasını sağlayacaktır. Etiket seçimini TikTok ana sayfadaki popüler etiketlerden videonuza en uygun etiketleri seçerek yapabilirsiniz.

→ Aktif Hesap OL

Belirli aralıklarla mutlaka paylaşımlarda bulunun takipçileriniz hayranlarınız sizi takibe aldıklarında sizden sürekli yeni videolar beklerler. Gündemden düşmeyin herkesin birbirine izlettiği videoların sahibi olmaya çalışın.

Gündemi Takip Et

Gündemde olan internette hızla yayılan videolara dublaj yaparak ön plana çıkabilirsin. Video paylaşım platformlarını takipte ol fırsatları iyi değerlendir.

Hayran Etkileşimi

Yorumlara olabildiğince fazla yanıt ver paylaşımlarının kalitesi hakkında yorumlar al böylelikle takipçilerin ile çok daha fazla etkileşimde bulunmuş olacaksın.

→ Video önerisi iste

Zaman zaman takipçilerinden yeni çekeceğin videoların önerisini iste onlara ve fikirlerine değer verdiğini göster.

TikTok fenomen olma makalemizde her gün yeni maddeler ekleyerek sizlere yardımcı olamaya çalışacağız. Tiktok uygulamasında popüler kullanıcı olmak için özgün olmaya özen göstermelisiniz.

“TikTok Fenomen olma! Hayran arttırma” üzerine 9 yorum

  1. fatih says:
  2. hüseyin says:
  3. Melih says:
  4. Gökdeniz says:
  5. avatar Admin says:
  6. sultangamzenalbant says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir