İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Hediye Fiyatları ne Kadar? Jeton Fiyatları

Tiktok canlı yayınlarda Sticker hediye sistemi ile bildiğimiz bağış sistemini hayata geçirmiş oldu. Canlı yayın açan TikTok kullanıcılarına uygulamadaki Sticker’ları hediye ederek bağışta bulunabiliyorsunuz. Canlı yayında gönderilen Tiktok hediyeleri cüzdanda “Elmas” olarak depolanmaktadır. Kazanılan bağışlar toplam 10.000 Elması geçtiğinde ödülleri nakde çevirme özelliği ile TikTok’tan para çekebilmektedir. Peki tiktok hediye fiyatları ne kadar?

TikTok’ta para kazanma yöntemlerinde birinci sırayı artık hediyeler aldı. Peki Tiktok canlı yayını açarak ne kadar para kazanılır?

Canlı yayına katılan takipçilerin yaptığı Tiktok hediyeleri uygulamadaki karşılığı elmas olarak görülse de aslında hepsinin maddi bir değeri bulunmaktadır.

TikTok’da canlı yayın açan kullanıcıların bir çoğu hediye fiyatlarını ve yayıncıya kaç para verdiğini merak etmektedir.

TikTok Hediye Fiyatları

Tiktok hediyeler, uygulama içerisinde yayın yapan kullanıcıların takipçileri tarafından desteklenmesini sağlayan hediye sistemidir. Tiktok hediye fiyatları yayıncıların şuan için en büyük gelir kaynağı olarak görülüyor. Hediye fiyatı ne kadar artarsa o kadar gelir fırsatı doğuyor. Fiyatı yüksek hediyeler yayıncılara doğal olarak daha fazla gelir bırakmaktadır.

TikTok platformunda en sık kullanılan emoji fiyatlarını ve fenomenlere kaç para bıraktığını sizler için araştırdık. TikTok bağışların yaklaşık %60 gibi bir kısmını (vergi gibi düşünülebilir) kesiti yapmaktadır. Yani TikTok’da gönderilen bir hediyenin fiyatı size %60 düşük yansımaktadır.

TikTok jeton fiyatları ve kesinti yüzdeleri farklılık gösterdiğinden fiyatları ortalama olarak paylaşıyoruz. 

TikTok Balon Fiyatı

Tiktok’da balon hediyesi bir kişiyi takip ettiğinizde ücretsiz olarak hesabınıza eklenmektedir. Bu sebepten hediye edildiğinde yayıncıya herhangi bir gelir bırakmamaktadır.

Tiktok balon nasıl atılır? İlgili makaleden hemen öğrenebilirsiniz.

TikTok Gül Fiyatı

Tiktok’da gül hediye eden bir kişinin hesabından 1 jeton çekiliyor. Tiktok gül ne kadar makalemizden yayıncı gelirini öğrenebilirsiniz.

TikTok Bravo Fiyatı

Tiktok’da bravo hediye eden bir kişinin hesabından 2 jeton çekiliyor. Bravo bağış yapılan yayıncıya ise gelen jetonun TL karşılığı olarak 20krş yatırılıyor. Uygulamadaki en ucuz hediyelerden bir tanesidir.

Satın alan kişi için bravo fiyatı 50 krş denk geliyor. Yayıncı bravo hediyesinden 20krş kazanıyor.

TikTok Baklava Fiyatı

Tiktok’da baklava hediye eden bir kişinin hesabından 2 jeton çekiliyor. Baklava bağış yapılan yayıncıya ise gelen jetonun TL karşılığı olarak 20krş yatırılıyor. Uygulamadaki en ucuz hediyelerden bir tanesidir. Türkiye için özel olarak hediye listesine eklenmiştir.

Satın alan kişi için baklava fiyatı 50 krş denk geliyor. Yayıncı baklava hediyesinden 20krş kazanıyor.

TikTok Alkış Fiyatı

Tiktok’da alkış hediye eden bir kişinin hesabından 9 jeton çekiliyor. Alkış bağış yapılan yayıncıya ise gelen jetonun TL karşılığı olarak 90krş yatırılıyor. Uygulamada en çok bağış yapılan hediyelerden bir tanesidir.

Satın alan kişi için alkış fiyatı 2TL’ye denk geliyor. Yayıncı alkış hediyesinden 90krş kazanıyor.

TikTok Nazar Boncuğu Fiyatı

Tiktok’da nazar boncuğu hediye eden bir kişinin hesabından 5 jeton çekiliyor. Nazar boncuğu bağış yapılan yayıncıya ise gelen jetonun TL karşılığı olarak 50krş yatırılıyor.

Satın alan kişi için nazar boncuğu fiyatı 1,25 krş denk geliyor. Yayıncı nazar boncuğu hediyesinden 50krş kazanıyor.

TikTok Kalp Fiyatı

Tiktok’da kalp hediye eden bir kişinin hesabından 10 jeton çekiliyor. Kalp bağış yapılan yayıncıya ise gelen jetonun TL karşılığı olarak 1TL yatırılıyor.

Satın alan kişi için kalp fiyatı 2,5TL’ye denk geliyor. Yayıncı kalp hediyesinden 1TL kazanıyor.

TikTok Merhaba Fiyatı

Tiktok’da merhaba hediye eden bir kişinin hesabından 10 jeton çekiliyor. Merhaba bağış yapılan yayıncıya ise gelen jetonun TL karşılığı olarak 1TL yatırılıyor.

Satın alan kişi için merhaba fiyatı 2,5TL’ye denk geliyor. Yayıncı merhaba hediyesinden 1TL kazanıyor.

TikTok Çay Fiyatı

Tiktok’da çay fiyatı olarak 50 jeton harcanıyor. Çay bağış yapılan yayıncıya 2,5TL kazandırıyor. Tabi bu TL karşılığıdır. Hesaba jeton olarak yatıyor.

Satın alan kişi için çay fiyatı 6TL’ye denk geliyor. Yayıncı çay hediyesinden 1TL kazanıyor.

TikTok Ayıcık Fiyatı

Tiktok’da ayıcık hediye eden bir kişinin hesabından 100 jeton çekiliyor. Tiktok ayıcık ne kadar makalemizden ayıcık tl fiyatı ve yayıncı gelirlerini öğrenebilirsiniz.

TikTok Asa Fiyatı

Tiktok’da asa hediye eden bir kişinin hesabından 150 jeton çekiliyor. Tiktok asa ne kadar yazımızdan asa yayıncıya ne kadar bırakıyor ve kaç tl ediyor öğrenebilirsiniz.

TikTok Öpücük Fiyatı

Tiktok’da canlı yayında öpücük hediye edildiğinden hesaptan 150 jeton çekiliyor. Öpücük bağış yapılan yayıncıya ise gelen jetonun TL karşılığı olarak 7TL yatırılıyor.

Satın alan kişi için öpücük fiyatı 17TL’ye denk geliyor. Yayıncı öpücük hediyesinden 7TL kazanıyor.

TikTok Gözlük Fiyatı

Tiktok’da gözlük hediye eden bir kişinin cüzdan hesabından 199 jeton çekiliyor. Tiktok’ta gözlük fiyatını ve yayıncı gelirini tiktok gözlük ne kadar makalemizden öğrenebilirsiniz.

TikTok Lale Fiyatı

Tiktok’da lale hediye eden bir kişinin cüzdanından 200 jeton çekiliyor. Lale bağışı yayıncıya 10TL kazandırıyor.

Satın alan kişi için lale fiyatı 23TL’ye denk geliyor. Yayıncı lale hediyesinden 10TL kazanıyor.

TikTok Ud Fiyatı

Tiktok’da ud hediye eden bir kişinin hesabından 300 jeton çekiliyor. Ud bağış yapılan yayıncıya ise gelen jetonun TL karşılığı olarak 15TL yatırılıyor.

Satın alan kişi için ud fiyatı 36TL’ye denk geliyor. Yayıncı ud hediyesinden 15TL kazanıyor.

TikTok Yüzük Fiyatı

Tiktok’da yüzük 300 jetona satılıyor. Tiktok’da hediye edilen yüzük ne kadar ediyor? Bağış yapılan yayıncıya gelen jetonun TL karşılığı olarak 15TL geliyor.

Satın alan kişi için ud fiyatı 36TL’ye denk geliyor. Yayıncı ud hediyesinden 15TL kazanıyor.

TikTok Para Yağmuru Fiyatı

Tiktok para yağmuru fiyatı olarak hediye eden kullanıcı hesabından 999 jeton çekiliyor. Para yağmuru yayıncıya ne kadar bırakıyor?

Tiktok para yağmuru kaç para makalemizden yayıncı geliri ve tüm detayları öğrenebilirsiniz.

TikTok Yat Fiyatı

Tiktok’da yat hediye eden bir kişinin hesabından 7499 jeton çekiliyor. Yat bağış yapılan yayıncıya ise gelen jetonun TL karşılığı olarak 350TL yatırılıyor. Tiktok’da nadir bağış yapılan hediyelerden bir tanesidir.

Tiktok yat kaç para makalemizden tl fiyatı ve yayıncı gelirleri hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz.

TikTok Spor Araba Fiyatı

Tiktok’da en değerli hediye spor arabadır. Spor araba hediye eden bir kişinin hesabından 29999 jeton çekiliyor. Spor araba bağış yapılan yayıncıya ise gelen jetonun TL karşılığı olarak 1300TL yatırılıyor. Bu hediyeyi alan tiktok yayıncısı güzel gelir elde ediyor.

Satın alan kişi için spor araba fiyatı 3200TL’ye denk geliyor. Yayıncı spor araba hediyesinden 1300TL kazanıyor.

Tiktok hediye fiyatları bilgilendirme amaçlı olup hediyeler TikTok cüzdanına TL olarak yansımamaktadır. Hediyeler cüzdana jeton olarak yansımaktadır. 10.000 jeton limitini geçtiğinizde TikTok tarafından belirlenen ödeme yöntemleri ile bağışları çekebilirsiniz. TikTok’da daha fazla gelir elde etmek için takipçi sayınızı arttırmanız gerekiyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yayıncıların ve takipçilerin ilgisini çekecek özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. TikTok hediye gönderme seçeneği ile yayıncıları desteklemek için...

Çözüm

Kullanıcılar tarafından son zamanlarda en çok kullanılan video paylaşım uygulamaları arasında yer alan TikTok video uygulamalarının çoğunda olduğu gibi internet paketi düşmanı diyebiliriz. Tiktok...

Çözüm

Tiktok uygulamasında yakın zamanda hayata geçirilen canlı yayın bağış sistemi ile fenomenler düzenli olarak yayın açmaya başladırlar. Uygulamanın canlı yayın özelliği takipçilerinde oldukça fazla...

Çözüm

Tiktok’ta canlı yayın açarak para kazanmaya başlayan kullanıcıların sayısı her geçen gün artmaya başlıyor. Özellikle uygulamaya ilk günlerde çekimser kalan ünlüler canlı yayın özelliği...