Kapat

TikTok Özel Hesap Nedir?

Anasayfa
HABER TikTok Özel Hesap Nedir?

Son zamanların en çok tercih edilen kısa video uygulaması TikTok diğer sosyal ağlarda popüler olan onaylanmış hesap özelliğini platforma dahil etmeye hazırlanıyor. TikTok onaylı hesap, tanınmış kişiler yada popülerliği ile çoğu takipçinin ilgisini çekebilecek bir hesabın orijinal olduğunun bilinmesini sağlayacaktır.

TikTok özel hesap alma işlemleri diğer platformlarda olduğu gibi başvuru formu doldurarak hesabın size ait olduğunu ispatlamanız sonucunda onaylanacaktır. TikTok hesabınızı onaylatmanız için ilk aşamada hesabın bireysel bir hesap olmasına dikkat edilecek yani herhangi bir resmi kurum yada kuruluşa ait hesapların onaylanması daha zor olacaktır.

Mart ayında test aşamasına alınan TikTok özel hesap programı önümüzdeki günlerde hizmete açılacaktır. İlk aşamada bir çok kullanıcının onaylı hesap alması bekleniyor, keza sosyal medya platformlarında onaylı hesap alma işlemleri ilk zamanlar daha kolay oluyor.

TikTok Özel Hesap Nasıl Yapılır?

TikTok özel hesap için kimlik doğrulaması en önemli koşullar arasında yer alırken içeriklerin uygunluğu da büyük önem arz edecektir.

Tiktok özel hesap hakkındaki sorularınızı bize Soru Cevap platformundan iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir