Kapat

TikTok Videoları Instagram Durumda ‘Story’ Nasıl Paylaşılır?

Anasayfa
Çözüm TikTok Videoları Instagram Durumda ‘Story’ Nasıl Paylaşılır?

TikTok videoları Instagram durumda nasıl paylaşılır? Son zamanların en popüler sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan TikTok kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor. TikTok kısa video uygulamasında bir çok özellik kullanıcılar tarafından bilinmediği için kullanılamıyor.

TikTok uygulamasında çekmiş olduğunuz kısa videolar farklı sosyal medya platformlarında paylaşa bileceğinizi biliyor muydunuz? TikTok kullanıcılarının bir çoğu bu özelliği hiç kullanmıyor. TikTok, Instagram paylaşım bağlantısı nasıl yapılır?

Instagram Durumda TikTok Videosu Paylaşma

TikTok uygulamasında çekmiş olduğunuz kısa videoları Instagram’da durum sekmesinde paylaşmanız için bir seçenek bulunmaktadır. TikTok videolarını Instagram Story’de paylaşmak için video ekranı açık konumdayken sağ panelden paylaş seçeneğini tıklayın ve açılan ekranda Story seçeneğini seçin adımları takip ederek Instagram durumunuzda video paylaşımı yapabilirsiniz.

Instagram hesabınızı daha önce TikTok uygulamasına bağladıysanız 5 dakikanızı ayırarak Instagram – TikTok bağlantısı özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz. Instagram TikTok bağlantısı makalemizden iki uygulamanın nasıl bağlanacağını öğrenebilirsiniz. Instagram hesabınızı TikTok uygulamasına bağlayarak her iki platformdaki takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

TikTok videolarını Facebook, Instagram, WhatsApp, Twitter, Mail ve SMS yolu ile paylaşmak için yine aynı menüyü kullanabilirsiniz. Ek olarak TikTok videolarını GIF formatında paylaşmak için aynı menüden yararlanabilirsiniz. TikTok videolarını farklı platformlarda ve durumunuzda paylaşarak daha fazla takipçi elde edebilirsiniz.

Ayrıca TikTok uygulamasında çekmiş olduğunuz videoları diğer sosyal ağlarda paylaşmanız o sosyal ağlarda da size popülerlik katabilir. TikTok uygulamasında yaşadığınız sorunlar bize Soru Cevap platformundan yazabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Instagram Toplu Takipçi Silme | Unfollow

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir