Kapat

TikTok’da indirme özelliği kapatılan videolar nasıl kaydedilir!

Anasayfa
Çözüm TikTok’da indirme özelliği kapatılan videolar nasıl kaydedilir!

TikTok kısa video paylaşım uygulamasında videoları galeriye kaydetmek normalde oldukça basittir. İndirmek istediğiniz video üzerinde paylaş butonuna tıklayarak videoyu kaydet seçeneği ile videoları indirebilirsiniz. Ancak video paylaşımını yapan kullanıcı TikTok videosunu başkalarının indirmesini istemiyorsa kaydetme işlemine kapalı olarak video paylaşımında bulunabiliyor. İndirmeye kapalı TikTok videoları galeriye nasıl indirilir? İndirilmeyen Tiktok videolarını telefonunuza kaydetmek için aşağıdaki adımları uygulayınız.

Video kaydetme özelliği pasif olan videoları telefonunuza kaydetmek için basit bir yöntem izlemeniz yeterli olacaktır. TikTok videolarını erişim izni olmadan indirmek için ek bir uygulama kullanmanıza gerek yok!

Öncelikle indirmek istediğiniz TikTok videosunu açın ve daha sonra aşağıdaki adımları uygulayın.

→ İndirmek istediğiniz video üzerinde paylaş seçeneğine tıklayın

Normalde en başta Videoyu Kaydet seçeneği çıkıyor ancak indirmeye katıldığı için seçeneklerde olmayacaktır. Yapmanız gereken videoyu mail ile paylaşma seçeneğine tıklamaktır. Telefonunuzda kurulu olan mail hesabı açılmadan önce video telefonunuza otomatik olarak indirilecektir. Bu sayede indirme özelliği kapatılan tiktok videolarını rahatlıkla telefonunuza indirebilirsiniz.

Tiktok uygulamasında merak ettiğiniz konuları ve yaşadığınız sorunları bize SoruCevap platformundan yazabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Messenger'da Gönderilen Bir Mesaj Nasıl Geri Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir