Kapat

Time New Bank ( TNB ) Coin nedir? Geleceği var mı?

Anasayfa
Kripto Para Time New Bank ( TNB ) Coin nedir? Geleceği var mı?

Time New Bank ( TNB ) Coin nedir?

Platform tabanlı bir blok zincir teknolojisine dayalı dijital para birimleri ile zaman ve değer arasında doğru orantılı bir ilişki kurmak yoluyla Time New Bank ( TNB ) uluslarası ödeme esnekliği, fiyatlama şeffaflığı, haklar ve hisse senetlerinin güvenilir bir şekilde korunmasını  içeren bir ağdır.

Time New Bank ( TNB ), yönetim kadrosu ve geliştirici programcı kadrosu ile göz kamaştıran bir şirkettir.

Geleceği var mı?

Geliştirdikleri yeni dijital ürünlerin ve fiyatlama modellerinin yakın zamanda zamanda büyük online ticaret sitelerinde kullanılması bekleniyor.

TNB coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknoburTeknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Popüler kripto para birimleri;

→ Ripple ( XRP )

→ Stellar ( STR )

 Bitshares ( BTS )

→ DigiByte ( DGB )

“Time New Bank ( TNB ) Coin nedir? Geleceği var mı?” üzerine 2 yorum

  1. Yusuf says:
    • avatar Emre ASLAN says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir