İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TIMECHRONO (TIME) Coin Nedir? | Chrono Tech Nedir?

Gate.io borsasında listelenmesinin ardından oldukça fazla dikkat çeken TIMECHRONO token özellikle düşük arz miktarı ile ilgi çekiyor. Maksimum arz miktarı 710.112 TIME token olan kripto para birimi gelecek için farklı bir potansiyel niteliği taşıyor.

Chrono.tech, işe erişim, İK ve ödeme süreçleri için blok zinciri tabanlı çözümler sunarak, küresel işgücü piyasasında işe erişim ve fon transferinin önündeki engelleri azaltır. Projenin hizmet paketi ve yerel yönetim belirteci TIME birden fazla blok zincirinde barındırılıyor ve eşler arası serbest çalışan bir pazar yeri olan LaborX.com’u, Plazma tabanlı bir kripto para birimi değişimi olan TimeX.io’yu; Avustralya doları destekli bir stabilcoin olan AUDT; ve bir kripto faturalama ve bordro çözümü olan PaymentX destekliyor.

Chrono.tech’in serbest çalışma portalıdır. Hizmet, serbest çalışanların ve müşterilerin akıllı sözleşmelerle desteklenen dijital sözleşmeler aracılığıyla işlerini organize etmelerine olanak tanır. Tüm ödemeler emanet edilir ve kripto para biriminde yapılır. Bir iş tamamlandığında, emanet ödemeleri otomatik olarak serbest bırakılır. Anlaşmazlık durumunda bir anlaşmazlık çözüm servisi mevcuttur.

Aynı zamanda Chrono.tech’in kripto para borsasıdır. TimeX, hem merkezi hem de merkezi olmayan teknolojilerin faydalarını sunan hibrit Plazma tabanlı bir değişimdir. 

TIMECHRONO Coin Nedir?

TIME belirteci, Chrono.tech ekosisteminin yerel belirtecidir ve ürünlerinde kullanılabilir, örneğin premium hesap durumunu güvence altına almak ve ayrıca tüm hizmetlerden elde edilen gelirleri almak için TimeWarp.finance üzerinde TIME stake etmek için kullanılır.

Kasım 2020’de, orijinal TIME belirteci yeni ERC677 standardına yükseltildi ve diğer DeFi protokolleriyle entegre edilmesini sağlayarak daha düşük maliyetli işlemlere izin verdi ve başka avantajlar sağlarken tamamen ERC20 uyumlu kaldı. Yeni TIME 2.0 jeton sözleşmesi , projeyle ilgili güncel meta verileri de içeriyordu.

TIMECHRONO Coin Nasıl Alınır?

TIMECHRONO satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...