İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TIMECHRONO (TIME) Coin Nedir? | Chrono Tech Nedir?

Gate.io borsasında listelenmesinin ardından oldukça fazla dikkat çeken TIMECHRONO token özellikle düşük arz miktarı ile ilgi çekiyor. Maksimum arz miktarı 710.112 TIME token olan kripto para birimi gelecek için farklı bir potansiyel niteliği taşıyor.

Chrono.tech, işe erişim, İK ve ödeme süreçleri için blok zinciri tabanlı çözümler sunarak, küresel işgücü piyasasında işe erişim ve fon transferinin önündeki engelleri azaltır. Projenin hizmet paketi ve yerel yönetim belirteci TIME birden fazla blok zincirinde barındırılıyor ve eşler arası serbest çalışan bir pazar yeri olan LaborX.com’u, Plazma tabanlı bir kripto para birimi değişimi olan TimeX.io’yu; Avustralya doları destekli bir stabilcoin olan AUDT; ve bir kripto faturalama ve bordro çözümü olan PaymentX destekliyor.

Chrono.tech’in serbest çalışma portalıdır. Hizmet, serbest çalışanların ve müşterilerin akıllı sözleşmelerle desteklenen dijital sözleşmeler aracılığıyla işlerini organize etmelerine olanak tanır. Tüm ödemeler emanet edilir ve kripto para biriminde yapılır. Bir iş tamamlandığında, emanet ödemeleri otomatik olarak serbest bırakılır. Anlaşmazlık durumunda bir anlaşmazlık çözüm servisi mevcuttur.

Aynı zamanda Chrono.tech’in kripto para borsasıdır. TimeX, hem merkezi hem de merkezi olmayan teknolojilerin faydalarını sunan hibrit Plazma tabanlı bir değişimdir. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

TIMECHRONO Coin Nedir?

TIME belirteci, Chrono.tech ekosisteminin yerel belirtecidir ve ürünlerinde kullanılabilir, örneğin premium hesap durumunu güvence altına almak ve ayrıca tüm hizmetlerden elde edilen gelirleri almak için TimeWarp.finance üzerinde TIME stake etmek için kullanılır.

Kasım 2020’de, orijinal TIME belirteci yeni ERC677 standardına yükseltildi ve diğer DeFi protokolleriyle entegre edilmesini sağlayarak daha düşük maliyetli işlemlere izin verdi ve başka avantajlar sağlarken tamamen ERC20 uyumlu kaldı. Yeni TIME 2.0 jeton sözleşmesi , projeyle ilgili güncel meta verileri de içeriyordu.

TIMECHRONO Coin Nasıl Alınır?

TIMECHRONO satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...