Kapat

TomoChain (TOMO) Coin Nedir?

Anasayfa
Blockchain TomoChain (TOMO) Coin Nedir?

TomoChain, Ethereum Blockchain ve diğer blockchain platformlarındaki ölçeklenebilirlik problemi için yenilikçi bir çözümdür. TomoChain, sıfıra yakın bir ücret karşılığında Anket Oylama (POSV) konsensüsüne sahip 150 Masternodes mimarisine ve anında işlem onayına sahiptir. Güvenlik, stabilite ve zincir kesinliği, çift onaylama, akıllı sözleşmelerle esnetme ve tekdüze rastgele dağıtım süreçleri gibi yeni tekniklerle garanti edilir.

TomoChain, tüm EVM uyumlu akıllı sözleşmeleri, protokolleri ve atomik çapraz zincir belirteç aktarımlarını destekler. Netleştirme, EVM paralelleştirme, özel zincir oluşturma, donanım entegrasyonu gibi ölçeklendirme teknikleri sürekli araştırılacak ve ademi merkeziyetçi uygulamalar için ideal bir ölçeklenebilir akıllı sözleşmeli halka blokaj, küçük ve büyük işletmeler için token ihracı ve token entegrasyonu olacak TomoChain’e entegre edilecektir.

TomoChain CEO’su aynı zamanda TomoChain kurucusu NEM blok zincirinin eski proje lideri Long Vuong‘dur.

TOMO Coin, TomoChain platformunda belirli sayıda bulunan ve ticareti serbest olan TomoChain platformu belirtecidir. Toplamda 100 Milyon Tomo Coin bulunmaktadır.

TomoChain (TOMO) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Kaynak: tomochain.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Blockstack (STX) Coin Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir