Kapat

TopBuzz nedir? Nasıl Para Kazanılır?

Anasayfa
Uygulama TopBuzz nedir? Nasıl Para Kazanılır?

TopBuzz, genel itibari ile yazarlar, içerik ve video geliştiriciler için ciddi gelir kaynağı olabilecek uygulamadır. Şuan için uygulamanın Türkçe dil seçeneği mevcut olmadığında İngilizce içerik geliştiricilerin rahatlıkla kullanıp kısa sürede gelir elde edebileceği bir platform olarak görünüyor. TopBuzz platformuna kayıt olarak herhangi bir ön onay gerekmeden içerik girmeye başlayabiliyorsunuz. Üstelik girmiş olduğunuz içerikler onaylandığında hemen yayına alınıyor ve içeriğiniz hakkındaki istatistikleri takip edebiliyorsunuz.

TopBuzz, içeriğinizin kaç kişi tarafından göründüğünü, okunduğunu ve tıklama oranlarını yakından takip edebileceğiniz bir yönetim paneline sahiptir. TopBuzz uygulamasını sosyal medya hesaplarınızla senkronizasyon yapmanıza sosyal ağlardan ziyaretçi çekmenize ve gelirinizi arttırmanıza olanak sağlanıyor.

Uygulamada sadece makale değil, video, GIF ve Albüm paylaşarak da gelir elde edilebiliyor. Platform çok yönlü olması ile bir çok kullanıcıyı bünyesinde toplamayı planlıyor. İçeriğiniz ne kadar çok gösterim alırsa, kazanç o kadar yüksek oluyor.

TopBuzz Kayıt Olma

Platforma kayıt olmak ve giriş yapmak oldukça basittir. Hale hazırda kullanmakta olduğunuz Facebook, Twitter yada Google hesabınız ile uygulamaya hemen giriş yapabilirsiniz. Sosyal ağları kullanmıyorsanız en alt kısımda bulunan Sing Up with Email seçeneği ile sisteme kayıt olabilirsiniz.

TopBuzz’dan Nasıl Para Çekilir

Hızla büyüyen bir içerik oluşturma platformu olan TopBuzz’da hesabınız 100 takipçi veya 5000 görüntülemeye ulaştığında özellik sayfasından para kazanma başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

Uygulamada şuan için Türkçe dil desteği mevcut değildir. Türkçe dil desteği aktif olduğunda ülkemizde yoğun bir ilgi görecek olan TopBuzz uygulamasında dil değiştirme işlemleri sol alt köşede bulunan Ayarlar bağlantısı ile yapılmaktadır.

TopBuzz hakkında yaşadığınız sorunları geri bildirim yoluyla platforma iletebilirsiniz. https://www.topbuzz.com/feedback

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir