Kapat

Triggers ( TRIG ) coin nedir? Geleceği var mı?

Anasayfa
Kripto Para Triggers ( TRIG ) coin nedir? Geleceği var mı?

Triggers ( TRIG ) coin nedir?

Triggers, Blocksafe Foundation ve akıllı silah teknoloji projelerinin finansmanını sağlayan kripto para birimidir. Akıllı silah teknolojisi sayesinde üretilen silahların istenmedik şekilde kaybolması, çalınması durumlarında farklı amaçlarla kullanılmadan önce yer tespiti mümkün olacak. Bunun yanı sıra akıllı silahları kullanmak ve yönlendirmek çok daha kolaylaştırılmış olacak. Hedef tespiti, menzil ve ateşleme mekanizmasının çok daha basitleştirilmiş bir yapıya sahip olması düşünülüyor.

Merkezi olmayan, güvenli ve anonim bir altyapının yani blockchain altyapısının akıllı silah teknolojilerinin maksimum potansiyeline ulaşması adına bir gereklilik olduğuna inanıyor.

Geleceği var mı?

Günümüzde ülkelerin en çok yatırım yaptıkları alanlardan bir tanesi savunma sanayisidir. Trigger geliştirdiği ve geliştirmeye devam ettiği teknolojiler ile geleceğe ışık tutuyor. Umarız dedikleri gibi ürettikleri silahlar terör örgütleri tarafından kullanılamadan tespit edilir ve el konulur. Yoksa akıllı silahlarında dünyaya herhangi bir katkı sağlamayacağı aşikardır.

TRIG coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknoburTeknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Popüler kripto para birimleri;

→ Ripple ( XRP )

→ Stellar ( STR )

 Bitshares ( BTS )

→ DigiByte ( DGB )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir