İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TronLink Nedir? Ücretsiz 300 Kredi Nasıl Kazanılır? (Airdrop)

TRON tarafından desteklenen ve mobil kripto cüzdanı olarak hizmet veren TronLink uygulaması düzenlediği airdrop ile her kullanıcıya 300 puan dağıtıyor. Dolaşan dedikodulara göre bu 300 puanın 300 dolar değerinde olabileceği tartışılıyor.

TRON blok zinciri için işlemleri daha kolay hale getirmeyi amaçlayan TronLink ile ağ içi TRON tabanlı transferler uygulama ve Chrome eklentisi üzerinden gerçekleştirilebilecek.

Ethereum ağı için MetaMask nasıl bir işlev görüyorsa, TronLink de geliştiricilerin DApps uygulamaları oluşturmalarını sağlayarak TRON blok zinciri üzerinden çeşitli işlemlerin gerçekleştirilebilmesini sağlayacak.

Referans Kodu: B21M

Advertisement. Scroll to continue reading.

TronLink ile Puan Kazanmak İçin Yapmanız Gerekenler

Böylece hesabınıza 300 puan tanımlanmış olacak. Siz de referans kodunuz ile arkadaşlarınızı davet ederek puan kazanabilirsiniz.

Kayıt olurken size verilen 12 adet kelimeyi bir yere not etmeniz gerekiyor. Bu ekranın ekran görüntüsünü almaya uygulama tarafından izin verilmiyor.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar