İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Trust Wallet (TWT) coin Nedir? Nasıl Satılır?

Trust Wallet Nedir?

Kripto paraları ve herhangi bir merkeziyete dayanmayan uygulamaları kullanmayı tercih eden kişi sayısı hızla artmaktadır. Artık, kripto paralara erişmek için basit ve sağlam yolların olması eskiye nazaran daha önemli hale gelmiştir.

Yatırım yapmak istediğinizde ya da bir ödeme yapmanız gerektiğinde, farklı işlem çeşitleri için farklı çözümlerin olması çok zahmetli olabilir. Trust Wallet uygulaması gibi kişilere kullanım kolaylığı sunan hepsi bir arada paketler işlerinizi oldukça hızlandıracaktır.

Geleneksel finansal piyasalardan farklı olarak kripto dünyası çok hareketli ve süreklilik arz etmektedir. Yani,  24 saat boyunca işlemler yapılmaya devam etmektedir. Kripto dünyasında koşullar anında değişebilmektedir. Bu değişimi kontrol edebilmek için kaynaklarınıza erişiminizin kesintisiz olması gerekmektedir.

 Merkeziyetsiz bir yapıya sahip olan Trust Wallet, coinlerinizi yönetebilmeniz için size basit bir uygulama sunmaktadır. Bununla birlikte özel anahtarlarınızın kontrolünün tamamen sizde olmasını sağlamaktadır. Trust Wallet ile piyasadaki tokenların büyük bir kısmını depolanabilmektedir.

 Trust’s Universal Wallet, varlıklarınızın güvenli kontrolü için size bir yedekleme hakkı tanıyarak cüzdan idaresini kolaylaştırmaktadır. Trust Wallet merkeziyetsiz internetin Dapp’larını kolaylıkla ve güvenle keşfetmenize izin veren dahili bir Web3 browser bulundurmaktadır. Blokchain yeni ve geliştirilmiş bir teknoloji olduğu için Trust Dapp Marketplace’e güvenerek rahatlıkla yardım alabilirsiniz.

Kripto paralar için olasılıklar sonsuzdur veen güvenilir borsalardan biri olan Binance’in resmi cüzdanı olan Trust wallet ile herkes bunun bir parçası olabilmektedir. Trust Wallet oldukça sade tasarlanmış ve kullanımı kolay bir mobil kripto para cüzdanıdır. Bilinen pek çok ethereum cüzdanı sadece Ethereumu  desteklemektedir. Fakat Trust Wallet birçok koin türünü desteklemektedir. Trust Wallet sayesinde BTC, ETH, ERC20 tokenleri, BNB, TRX, BCH, LTC, DASH, VET ve daha birçok koinin transfer işlemlerini kolayve hızlı olarak gerçekleştirebilirsiniz. 

Trust Wallet (TWT) Coin Nedir?

Trust Wallet Token, Trust Wallet kripto para cüzdanının kullanıcılarına sunduğu uygulamanın yerel tokenidir. Trust Wallet, TWT ile birlikte onlarca kripto paraya türünü destekleyen mobil kripto para cüzdanıdır. Trust Wallet, Ethereum, Binance, Tron ve diğer blockchainleri de desteklemektedir.

Trust Wallet Coin sahipleri Trust Wallet cüzdanı kullanarak;kripto para satın alımlarında ve merkezi olmayan borsa servislerinde indirim hakkı gibi imkanlardan yararlanmaktadırlar. Ayrıca TWT sahipleri Trust Wallet yönetiminin aktivitelerine de katılabilmektedirler.

TWT Coin Nasıl Alınır?

Birçok kripto para borsasından Trust Wallet TWT Coin alınabilir. TWT’nin en likit olduğu borsalar MXC ve Binance DEX’dir. Coin şu anda Tether (USDT), Bitcoin (BTC) ve Binance Coin (BNB) karşısında işlem görmektedir. TWT Coin güncel olarak 0.3137 dolar seviyesinde işlem görmektedir.

TWT Coin Nasıl Satılır?

TWT tokenlerinizi karşısında işlem görmediği bir kripto para birimine çevirmek veya dolara çevirerek tamamen çıkış yapmak istiyorsanız Trust Walllet uygulamasında kolayca yapabilirsiniz. TWT coinlerinizi satmak için, ilk önce yapmanız gereken TWT coinlerinizi Binance Coin’e (BNB) değiştirmeniz gerekmektedir. Trust Walllet uygulaması yaklaşık 100 TWT coini için işlem ücreti olarak 0.05 dolar değerinde BNB almaktadır. Bu gereklilikleri yerine getirdikten sonra BNB tokenlerinizi Binance’a aktarabilirsiniz. Artık paranızı USDT üzerinden çekebilirsiniz.

TWT coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Yakın zamanda Gate.io borsasında listelenen ve herkes tarafından merak edilen Centrifuge protokolü hakkında sizlere temel bilgileri aktarmaya çalışacağız. Merkezi olmayan finans tutkusu tüm dünyada...

Kripto Para

Gate.io yeni startup listelemelerine devam ediyor. Özellikle oyun alanındaki girişimleri destekleyen borsa Heroes & Empires projesinin Startup listesine ekledi. Ön satış sonrasında borsada listeye...

Kripto Para

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’da para kazanmanın çok çeşitli yolları var ancak Sway daha zahmetsiz olarak Instagram paylaşımlarınızdan para kazanmanın yolları...

Kripto Para

Oyun deneyimi ve kripto para teknolojisini bir araya getiren ve NFT avantajını ön plana çıkartan yeni projeler yayınlanmaya devam ediyor. Gate.io özellikle NFT projelerine...