Kapat

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları – Güncel Liste

Anasayfa
Free Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları – Güncel Liste

Turkcell, BiP ve Yaani gibi kendi geliştirdiği uygulamaların kullanımını arttırmak ve kullanıcı memnuniyetini geliştirmek amacıyla çeşitli hediyeler dağıtıyor. Bedava internet kazanmak için çoğunlukla uygulamaları indirmeniz bile yeterli. Güncel olarak Turkcell için birçok bedava internet kazanma yöntemi bulunuyor. 2018 yılı için geçerli bedava internet kazanma yöntemlerini sizin için derledik.

1. BiP Sürpriz Nokta ile Bedava İnternet Kazanmak

Sürpriz Nokta uygulaması ile bulunduğunuz şehirde gezerken aynı zamanda çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bunun için öncelikle BiP uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra “Keşfet” kısmına tıklayıp “Sürpriz Nokta” servisini bulun. 

Sürpriz Nokta’yı açtığınız zaman “Oyna” seçeneğine tıkladıktan sonra Sürpriz Noktaları gösteren harita karşınıza çıkacak. Size en yakın Sürpriz Noktaya giderek sürpriz hediyenizi kazanabilirsiniz.

Sürpriz Nokta ile haftalık 1GB-5GB arasında internet kazanabilirsiniz.

2. Yaani ile Bedava İnternet Kazanmak

Yaani uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden indiren ve uygulamayı kullanan Turkcell aboneleri ayda tek sefer geçerli olmak üzere 1 GB internet kazanırlar. 1 GB internet hediyesi sadece Yaani uygulaması içinde geçerlidir. SMS ile bilgilendirme mesajı geldikten sonra hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca uygulamayı telefonunuzdan silmediğiniz durumda 1 GB hediye her ay yenilenmeye devam etmektedir.

Not: Bu kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.3. 4.5G Kullanıcıları İçin Salla Kazan Kampanyası

Bu kampanyadan yararlanabilmek için 4.5G kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için telefonunuza Turkcell Hesabım uygulamasını indirin ve her hafta çeşitli hediyeler kazanma şansı yakalayın. Turkcell Hesabım üzerinden erişebileceğiniz Salla Kazan fırsatı ile haftalık veya aylık 1GB ile 10GB arasında hediyeler kazanabilirsiniz.

Salla Kazan uygulamasını haftada bir kere kullanabilirsiniz.

Not: Bu kampanya 3 Ocak 2019 tarihine kadar geçerlidir.

4. Dergilik Haftalık 1GB İnternet Kampanyası

Turkcell kullanıcıların Dergilik ile tanışması için kullanıcılarına haftalık 1GB hediye ediyor. Uygulamayı ilk kez indirecek olan kullanıcılar bu kampanya ile birlikte Dergilik uygulamasına giriş yaptıkları zaman haftalık 1GB bedava internet kazanacaklar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Turkcell'den Google Play'de 20TL Harcayana 10TL Hediye!

Dergilik uygulaması ile ayrıca birçok ücretsiz yayına da erişebilirsiniz.

Not: Bu kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir