Kapat

Turkcell BiP Messenger Grup Nasıl Kurulur?

Anasayfa
Çözüm Turkcell BiP Messenger Grup Nasıl Kurulur?

Turkcell BiP Messenger grup nasıl kurulur? BiP arkadaş yada iş grubu kurmak için hangi adımlar izlemek gerekiyor? BiP Messenger grup kişi sayısı sınırı ne kadardır?

Turkcell tarafından geliştirilen ve Türkiye'de WhatsApp anlık mesajlaşma ve görüşme platformuna rakio olan Bip Messenger sağladığı ekstra olanaklar sayesinde kısa sürede ilgiyi üzerine toplamayı başardı. Özellikle Trukcell tarafından yapılan reklam ve Internet kampanyalarında adı geçen BiP Messenger her geçen gün yeni özellikleri ile gündeme geliyor. Bizde BiP Messengar hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşamaya devam ediyoruz. 

Turkcell BiP grup sohbetinin WhatsApp'a göre en büyük avantajlarından bir taneside gruba daha fazla kişi ekleme imkanı sunmasıdır. BiP Messenger bu özelliği sayesinde şirket grup konuşmalarında sıkça tercih edilmektedir.

Turkcell BiP Messenger Grup Nasıl Kurulur?

BiP Messenger uygulamasını açın

→ Sağ Üst köşedeki Artı Simgesine tıklayın

Yeni Grup seçeneğine tıklayın

→ Gruba eklemek istediğiniz kişileri seçin ( Daha sonra tekrardan ekleme yapabilirsiniz )

→ Sağ Üst köşeden İleri seçeneğini tıklayın

Grup Resmini ve Grup Adını belirledikten sonra sağ üst köşedeki Oluştur seçeneği ile Turkcell BiP Messenger grup sohbetini başlatmış olacaksınız. BiP Messenger grup sohbeti oluşturma konusunda yaşadığınız sorunları bize SoruCevap kısmından yazabilirsiniz. Turkcell BiP Messenger grup nasıl kurulur?

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir