Kapat

Turkcell BiP Web nasıl kullanılıyor?

Anasayfa
HABER Turkcell BiP Web nasıl kullanılıyor?

Turkcell BiP Web nasıl kullanılıyor? Turkcell BiP Web görüşmeleri kaydediyor mu? Turkcell BiP Web fotoğraf nasıl indiriliyor? Turkcell BiP Web görüntülü görüşme destekliyor mu?

Turkcell anlık mesajlaşma platformu BiP'in masaüstü sürümü olan BiP Web ile kullanıcılar şirket görüşmeşleri ve uzun yazışmaları daha hızlı yapabiliyorlar. BiP benzer bir uygulama olan ve dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma platformu WhatsApp'ta bulunan bazı özellikleri alarak kullanıcılarına daha iyi bir hizmet ile sunmayı hedefliyor.

WhatsApp Web uygulamasına altarnatif olarak çıkartılan BiP Web'de bu uygulamalardan bir tanesidir. BiP Web telefonlarda kullanılan BiP Messenger'ın bilgisayardan kullanılmasını sağlıyor. Bu sayede bilgisayar başında daha hızlı mesajlaşma imkanı sağlamış oluyor. Özellikle şirket grup görüşmelerinde sıkça tercih ediliyor.

Turkcell BiP Web nasıl kullanılıyor?

→ Bilgisayarınız'dan https://bipweb.com/login adresini açın.

→ Telefonunuzdan BiP'i açın,

→ BiP Menü’den Profil > BiP WEB adımına gidin

→ Sağ bölümde gördüğünüz QR kodunu BiP’ten okutun

Ekrandaki QR kodu okuttuğunuzda tüm BiP messenger konuşmanalarınız bilgisayarda açmış olduğunuz BiP Web ekranına gelecektir. Artık çıkış yapmadığınız sürece BiP Messenger özelliklerini bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz. BiP Web konuşmaları kayıt altına almamaktadır. Çıkış yaptığınız andan itibaren tüm görüşmeler bilgisayar üzerinden kaldırılacaktır.

[ilgiliicerik icerik_id=”10215″]

BiP Web bağlantı sorunları için yardım bölümünden ticket atabilirsiniz. Ayrıca yaşadığınız sorunları bize SoruCevap platformundan iletebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir