Kapat

Türkiye Yarışta Bilgi Yarışması Nedir? Nasıl Oynanır? Nasıl Para Kazanılır?

Anasayfa
Uygulama Türkiye Yarışta Bilgi Yarışması Nedir? Nasıl Oynanır? Nasıl Para Kazanılır?

Son zamanlarda yüksek popülerliği olan para ödüllü bilgi yarışmalarından biri olan Türkiye Yarışta uygulaması hem Android hem iOS tabanlı cihazlara yüklenebilmektedir. Özellikle şuan için oynayan sayısını az olması kazanma ihtimalini arttıran faktörlerin en başında geliyor. Son zamanlarda yüksek popülerliğe sahip diğer canlı bilgi yarışmalarıyla(Oyna Kazan , Eleq) hemen hemen aynı konsepti paylaşan Türkiye Yarışta uygulaması arayüzü ile diğer yarışmalarda ayrılıyor.

Türkiye Yarışta nasıl kayıt olunur?

Öncelikle cihazınızın işletim sistemi tabanına uygun olarak Google Play veya Apple Store’dan uygulamayı edinin. Uygulamayı açtığınızda karşınıza telefon numaranızı talep edildiği bir ekran gelecek. Telefon numaranızı girdikten hemen sonra telefonunuza bir SMS doğrulama kodu gelecektir. Bu doğrulama kodunu girdikten sonra Türkiye yarıştı uygulamasında kullanacağınız kullanıcı adınızı girmeniz istenecektir. Aynı zamanda kendi kullanıcı adınızı girdiğiniz ekranda sizi oyuna davet eden arkadaşınızın adını yazarsanız arkadaşınıza bir adet joker kazandırabilirsiniz.

Türkiye Yarışta nasıl oynanır?

Türkiye Yarıştı uygulamasının bildirimlerine açarak gün içerisinde para ödüllü yarışmalar başlamadan önce başlangıç zamanlarını bildirim olarak alabilirsiniz. Gelen bildirimin hemen ardından cihazınızdan uygulamayı açarak herhangi bir işlem yapmadan yarışmaya katılabilirsiniz. Yarışmaya katıldığınız takdirde uygulama sizden canlı olarak sorulan sorulara 10 saniye içerisinde doğru cevap vermenizi istemekte. Eğer sorulara yarışmanın sonuna kadar doğru cevap verirseniz diğer tüm sorulara cevap veren kullanıcılar ile ödülün sahibi oluyorsunuz. Online ortamda düzenlenen diğer yarışmaları para ödüllü bilgi yarışmaları makalemizden kontrol edebilirsiniz.

Türkiye Yarışta nasıl para kazanılır?

Türkiye Yarışta uygulamasında yapılan canlı bilgi yarışmasında tüm soruları doğru cevaplarsanız ödülün sahibi olabilirsiniz. Türkiye Yarıştı ismiyle karşımıza çıkan bu yarışmada daha önceden belirlenen ödül tutarı tüm soruları doğru cevaplayan kişiler arasında pay edilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  YouTube Music Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir