Kapat

Tweet gönderilemedi hatası çözümü!

Anasayfa
Çözüm Tweet gönderilemedi hatası çözümü!

Twitter'da zaman zaman rastlanan hatalardan bir taneside "Tweet gönderilemedi. Mesaj taslaklara kayıt edilsin mi?" hatasıdır. Bu hatayı aldığınızda ilk yapmanız gereken internet bağlantınızı kontrol etmektir. Bağlantınızda bir sorun yok ve Tweet gönderilemedi hatasını sürekli almaya devam ediyorsanız çözüm için iki yöntem var.

Öncelikle Twitter uygulamasında bir güncelleme olup olmadığını kontrol ediniz. Güncelleme var ise yeni sürümü yükleyip tekrar Tweet atmayı denemelisiniz. 

Hata balmaya devam ediyorsanız Twitter hesabınızda ayarlar bölümünden çıkış yapıp tekrar giriş yapınız. 

Yukarıdaki işlemler sonucunda Tweet gönderilemedi hatasını çözemediyseniz. Twitter uygulamasını tamamen telefonunuzdan kaldırıp tekrar yüklemilisiz. Bu işlem sonucunda Tweet hatası almamanız gerekiyor. Hata devam ediyor ise Twitter uygulamasında bir sorun var demektir yeni bir güncelleme yayınladığında sorun çözülecektir.

Sizden gelenler;

Tweet atarken hata alıyorum ne yapmalıyım? Twitter mesaj göndeirlemiyor? Twitter gönderilemedi hatası nasıl çözülür? Twitter da tivit atamıyorum? Tiwit gönderilemiyor hatası nasıl çözülür? Tweet neden gönderilmiyor? Tweet atamıyorum engellenmiş olabilir miyim? Tweet engellemesi yapılabiliyor mu?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Facebook Telefon Rehberini ve Kişileri Paylaşıyor Mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir