Kapat

Twitter açılmıyor! Twitter durduruldu hatası çözümü!

Anasayfa
Çözüm Twitter açılmıyor! Twitter durduruldu hatası çözümü!

Twitter neden açılmıyor? Yarım milyon kullanıcı sayısı ile Twitter en çok tercih edilen sosyal paylaşım platformlarından biri konumda. Twitter uygulaması zaman zaman yarım kalan güncellemeler sırasında hata verebiliyor. Twitter durduruldu hatasının en büyük nedeni Twitter uygulamasının aşırı ön bellekleme yapmasıdır. Genel olarak Play Store hatalarından kaynaklı bir sorun yok ise güncellemenin yarıda kalamsıda  bu hataya neden oalbiliyor.

Twitter durduruldu hatası nasıl çözülür;

İlk olarak yapmamız gereken Google Play Store'da Twitter uygulamasını aratıp güncelleme olup olmadığını denetlemektir. Güncelleme var ise yeni versiyona geçip tekrar giriş yapmayı deneyiniz. Güncelleme yok yada Twitter açılma sorunu devam ediyor ise aşağıdaki işlemi yapıp tekrar uygulamayı açmayı deneyiniz.

→ Ayarlar

→ Uygulamalar

→ Twitter uygulamasını seçiyoruz

→ Açılan ekranda Verileri ve Ön bellek temizle seçenekleri ile uygulama ön belleğini temizliyoruz.

İşlem bititkten sonra Twitter uygulamasına giriş yapınız sorun ortadan kalkmış olacaktır. Sorun devam ediyor ise uygulamayı telefonunuzdan kaldırdıktan sonra tekrar yüklemeyi deneyiniz.

 

Twitter neden açılmıyor, Twitter engellendi mi, Twitter giriş sorunu yaşıyorum, Twitter neden açılmaz, Twitter duruduruldu hatası alıyorum, Twitter hatası çözümü, Twitter açılma problemi nasıl çözülür, Twitter giriş yapamıyorum, Twitter uygulama açılmıyor, Twitter uygulamasına erişim yok ne yapabilirim.Twitter neden açılmıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir