Kapat

Twitter Toplu Sessize Alma Kodu | 2019

Anasayfa
Çözüm Twitter Toplu Sessize Alma Kodu | 2019

Twitter sosyal paylaşım platformu oldukça geniş bir kitle tarafından kullanılmaktadır. Her sosyal medya uygulamasında olduğu gibi Twitter uygulamasında da takipçi sayısını arttırmak için toplu takip etme kodları kullanılıyor.

Takipçi sayısı çok yüksek olan hesaplarda takipteki hesaplardan gelen bildirimler bir süre sonra can sıkıcı bir hal almaya başlıyor. Bu durumda yapılacak şey hesapları sessize almak oluyor ancak manuel olarak bu işlemi yapmak oldukça fazla zaman alacaktır.

Bu yazımızda Twitter toplu sessize alma kodundan bahsedeceğiz. Twitter toplu sessize alma kodunu kullanarak takipte olduğunuz hesapların hepsini dakikalar içerisinde sessize alabilirsiniz.

Twitter için geliştirilen toplu sessize alma kodunu kullanmak oldukça basittir. Takip edilenleri toplu olarak sessize almak içn Takip Edilenler sayfasını açıp daha sonra F12 tuşuna basıp Console bölümüne aşağıdaki kodları yapıştırdıktan sonra Enter tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

setInterval(function(){
var kullanc = $(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).length;
if(kullanc >= 18){
var usid = $(“.GridTimeline”).find(“.js-stream-item:first-child”).attr(“data-item-id”)
var token = $(“#signout-form > input.authenticity_token”).attr(‘value’);
$.ajax({
type: “POST”,
url: “https://twitter.com/i/user/mute”,
data: {authenticity_token: token, user_id: usid, impression_id:””},
});
$(“.GridTimeline”).find(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”)[0].remove()
}
},100);
kisiyukle = setInterval(function(){
var kullanc = $(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).length;
if(kullanc <= 54){ $(window).scrollTop(0,document.body.scrollBottom); setTimeout(function(){ window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight); },200); } if($(“.GridTimeline”).find(“.GridTimeline-items”).attr(“data-min-position”) == 0){ $(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).each(function(){ $(this).find(“.user-dropdown.dropdown-toggle.js-dropdown-toggle.js-link.js-tooltip.btn.plain-btn.small-user-dropdown”).click() $(this).find(“.mute-user-item> button”).click();
$(this)[0].remove();
});
clearInterval(sessizeal);
clearInterval(kisiyukle);
$(“.bird-topbar-etched”).click();
}
},1600)

Toplu sessize alma işlemi takipçi sayınıza göre bir süre devam edecektir. Twitter takipteki hesapları toplu sessize alma işlemi bittiğinde size bildirim gelecektir.

Günelleme : 14 Mart 2019 Twitter Toplu Sessize Alma Kodu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir