Kapat

Twitter Yanıt Gizleme Özelliği Nasıl Kullanılır?

Anasayfa
Çözüm Twitter Yanıt Gizleme Özelliği Nasıl Kullanılır?

Twitter kullanıcı deneyimini arttırmak amacı ile güncellemelere devam ediyor. Çoğu kesim tarafından oldukça serbest bir platform olarak adlandırılan Twitter’da en çok şikayet edilen konuların başında yorumların müdahaleye kapalı olması geliyordu. Tweetlere verilen yanıtlar üzerinde kullanıcıların müdahale şansının kısıtlı olması çoğu Twitter kullanıcısının canını sıkmış olacak ki platform bu yönde bir güncelleme yapma kararı aldı.

Son yapılan güncelleme ile artık kullanıcılar, verdikleri yanıtları gizleye bilecekler. Bir tweet’inize herhangi küfürlü veya konuyla alakasız yanıtlar yazıldıysa bunu herkes görebiliyor. Twitter yanıt gizleme özelliği ile bu sorun ortadan kaldırıldı.

Yeni güncelleme sayesinde beğenmediğiniz bir yorumu silmenize gerek kalmıyor. Twitter’da tweet gizleme özeliği sayesinde beğenmediğiniz yorumları göz önünden kaldırabilirsiniz.

Twitter Yanıt Gizleme Nasıl Yapılır?

Twitter’da tweet gizlemek için tek yapmanız gereken insanların görmesini istemediğiniz yanıta tıkladıktan sonra açılan seçeneklerden “Yanıtı Gizle” seçeneğini aktif etmenizdir. Bu sayede seçmiş olduğunuz yanıt gizlenecektir.

Twitter’da gizlediğiniz yanıtları tekrar görmek ve aktif etmek isterseniz, paylaştığınız tweet’e tıkladıktan sonra açılan seçeneklerden “Gizli yanıtları görüntüle” seçeneğine tıklamanız gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Gmail Uygulamasına farklı hesap ekleme | Gmail İkinci Mail Ekleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir