Kapat

Twitter’a yeni özellik: Popüler Başlık Erişimi

Anasayfa
HABER Twitter’a yeni özellik: Popüler Başlık Erişimi

Twitter’da aynı etiket yada başlık altında paylaşılan tweetler paylaşım yoğunluğuna göre ülke yada dünya gündemine girebiliyor. Bu noktada başlıklar yeterli paylaşım sıklığına ulaşılamadığında başlık yada etiket popüler olsa bile gündem dışında kaldığından çoğu kullanıcının bu başlıklardan haberi olmayabiliyor.

Twitter’da aynı anda binlerce konu konuşulduğundan ilgi alanına uygun başlıkları bulmak ve konuları takip etmek zor olabiliyor. Tüm popüler başlıklara daha rahat erişim sağlanaması ve başlık takibi sorunlarını ortadan kaldırmak için Twitter yeni bir güncelleme yayınlamaya hazırlanıyor.

Yeni güncelleme ile en iyi sohbetlere tek bir tık ile ulaşmak mümkün olacak. Favori sanat grubunuz yada tuttuğunuz takım gibi Twitter’da bir konuyu takip etmeyi seçtiğinizde konuyla ilgili uzmanların, hayranların ya da konu hakkında konuşmaya eğilimli olan pek çok hesaptan gelen Tweet’leri göreceksiniz.

Twitter’da favori başlıkları takip etmek için arama ekranında bir başlığı aratıp Follow sekmesi ile takibe aldığınızda bu konudaki tweetler size bildirim olarak gelecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Bankalarda Bitcoin yatırımı yapılabilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir